SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do debiutów bikini fitness 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92803

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
no jedzenia mało, ale widocznie musi tak być :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Jakie kurde mało?! tyle.co.zawsze przecież!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
1000 kcal ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
posiłków rozpisanych miała cały czas 5,po treningu powinno być np. 75g ryżu. A Ania cały czas uparcie je 4 posiłki. Ja nawet nie widze gdzie tam mozna ciąć.

I Rafał tak nie powinno być, bo ani poprzedni trener/dietetyk ani ja tyle jej nie rozpisywałem. Potem bedzie płacz, bo metabolizm jest na poziomie 60letniej babulinki

tak nawiasem 2tyg "dodaliśmy" troche kalorii ale ja czytam teraz rozpiski to widzę że nie dodaliśmy

Zmieniony przez - Tested_UNS-TEAM w dniu 2014-12-22 10:37:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Eee.. jem zdecydowanie więcej niż wcześniej! Piaty posiłek ma się składać z białka i tłuszczy, więc jako 5 jest odżywka i trochę orzechów, nie wpisane w rozpiske.. jeśli tak by było to jest 5 posiłków i tyle, ile miałam jeść.
Nic nie poradzę na to, że nie jestem w stanie wcisnąć więcej, a to, co jem np dzisiaj, to jem z odruchem wymiotnym przy każdym kęsie.. więc dobrze, że w ogóle jem.

Kiedyś potrafiłam całymi dniami nie jeść nic, tylko raz pójść na dzień na obiad do Mc'Donalda i tyle. Dzisiaj jestem zadowolona z siebie, że potrafię zjeść to, co do tej pory rozpisywałam w dzienniku, bo czasami mam takie dni, że mogę nie jeść wcale, nawet śniadania, nawet pół kęsa bułki czy czegokolwiek. Dla kogoś kto całe życie jadł ilości jak dla wróbla albo odżywiał się na samych 'pysznych' fast food'ach, ta dieta to katorga.

Dzięki za zj***

Zmieniony przez - Anka_ w dniu 2014-12-22 10:50:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
katorga to jest pod koniec redukcji gdzie leci jałowa szama typu 50g ryż + 200g kury x5. nikt nie mówił że będzie łatwo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Anka_ - zobaczysz pod Koniec redukcji albo nawet i w połowie metabolizm sie napędzi i będziesz miała apetyt, ale tak jak Adam mówi z czego on Ci będzie na koniec ucinał? ... będziesz za płaska i cały czas za mgła takie moje zdanie ;) widziałem u Ciebie troche pare stron wczesniej 5 posilków ;> No chyba, że Adam zaryzykuje i jak metabolizm CI sie napędzi doda Ci posiłek wzamian np za cardio/interwał wiecej min, ale to już czekajmy na jego kroki :)

Adam - bo to znawcy dietetycy.. dziś na siłowni też dziewczyna dała trenerowi diete do sprawdzenia ze strony jakies vitatela zapłaciła kase a jak zobaczyłem posiłki... i jak ta dieta wygląda to chętnie bym takiego dietetyka wysłał na dodatkowe szkolenie albo zwolnił odrazu ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
Nie przejmuj sie Anka Na wszystko potrzeba CZASUUUU ! Cierpliwosci a bedzie dobrze, jestes w dobrych rekach

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
No ja mam świadomość tego, że im mniej jem teraz, tym będzie gorzej ze mną później, natomiast jak pisałam wcześniej na dzień dzisiejszy musiałabym jeść i rzygać, rzygać i jeść, bo inaczej bym tego nie zrobiła. Ogólnie czuje się dobrze, nie czuje się jakbym jadła za mało, wręcz przeciwnie.. Ale czas pokaże
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT Adriana - w drodze po ...

Następny temat

Thuglife Lecimy nie śpimy

WHEY premium