SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do debiutów bikini fitness 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92812

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
Też widziałem tą szafeczkę żebym ja miał tyle par skarpetek co Ania butów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Muszę Was zmartwić... to nie moja szafeczka tylko przyjaciółki... moja jest dwa razy większa :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
to męskie grono będzie liczyło na regularne fotki z prezentacją wszystkich po kolei
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4716
Życzę powodzenia i "cały czas do przodu" :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
BlackBolt
Życzę powodzenia i "cały czas do przodu" :D


Dziękuję, najważniejszy progress, nawet mały ;)

PS. Adam dzisiaj na urodziny sprawiłam sobie kolejną parę, więc chyba aż do dnia zawodów mogłoby być zdjęcie dziennie w innych butach :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1572
No cześć Ania powodzenia życzę, będę zaglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Ooo super Issana, ja już Twój dzienniczek przejrzałam :) :) teraz chyba kilka dni spędzę na 'poznawaniu' forumowiczek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Cześć Ania, będę zaglądał
Bikini dobry wybór, pasujesz do tej kategorii
Dobrze doczytałem, Ty już redukujesz? to już ta docelowa wycinka do zawodów, czy podcinka?

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Mariusz_Prz
Cześć Ania, będę zaglądał
Bikini dobry wybór, pasujesz do tej kategorii
Dobrze doczytałem, Ty już redukujesz? to już ta docelowa wycinka do zawodów, czy podcinka?


A dzięki, doceniam wszystkich startujących zawodników, sylwetkowe też, natomiast ja osobiście bym się w takiej odsłonie dobrze nie czuła, stąd bikini :)
Docelowa wycinka będzie od stycznia, wtedy tak ostro, natomiast już teraz zaczynam, bo jest dużo tłuszczu, a nie chcę żeby mi się organizm zbuntował jak nagle zacznę restrykcyjną dietę, bo wiem, że przy tym problemy hormonalne itp mogą się na mnie odbić mocno.. zresztą już teraz miałam małe problemy żołądkowe, przez lekkie zakwaszenie.. ale ogarnęłam to :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 326 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6123
Zakwaszenie powiadasz? Tez mam sensacje żołądkowe od jakiegoś czasu, a mam monotonna dietę, wiec może i ja zakwasilem trochę organizm. Chwilę temu poczytałem i objawy się zgadzają. Dałaś mi do myślenia. A tak poza tym, powodzenia ;)

Dziennik treningowy - michalwezyk jako Men's Physique Academy!
(http://www.sfd.pl/[BLOG]_michalwezyk_jako_Men_s_Physique_Academy!-t1107326.html#post1)

Facebook Men's Physique Academy!
(https://web.facebook.com/mensphysiqueacademy/?fref=ts) 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT Adriana - w drodze po ...

Następny temat

Thuglife Lecimy nie śpimy

WHEY premium