SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do debiutów bikini fitness 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92826

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Doris.K
Jaka to część ciała przepraszam bardzo bo patrzę patrzę i... NIE WIEM :D


To chyba ramię, a te włoski tam ten to pacha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Mógłby się chociaż do zdjęcia ogolić nie?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Rokko
100% natural


Powodzenia w podbijaniu świata :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Doris.K
Mógłby się chociaż do zdjęcia ogolić nie?:D


Wypadałoby, takie włochy blee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Takie piękne słoneczko, że nic tylko gotować dzisiaj klata boli po wczoraj, że ledwo się ruszam, ale dam radę

MISKA NA DZIŚ:
1. 50g płatków owsianych, jogurt naturalny, pół banana, żurawina, whey UNS orzechowe mmm
2. 70g gulaszu wołowego + 50g kaszy
3. 100g kurczaka w sosie pomidorowym + 50g kartofli + brokuł
4 jw 2 posiłek
5. Dzisiaj będzie wyjątkowo przy niedzieli omlet z 3 całych jaj i 3 białek jaj z warzywami

Zdjęcie gulaszu w przygotowaniu, mam nadzieję, że za 3 godziny będzie gotowy




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
A co tu taka cisza?? bo pomyślę, że odpisujecie tylko jak wrzucam zdjęcia z wakacji, a nie treningi i dietę

Dzisiaj dzień treningowy yeah
grzbiet
1. Przyciąganie chwytu wyciągu poziomego do kl. Piersiowej 20/15/12
2. Przyciąganie sztangi typu T z ppdpórką 15/12/12
3. Martwy ciąg klasyczny 15/12/10
4. Ściąganie drążka wyciągu pionowego do kl. Piersiowej szeroko/wąsko 15/15/12/12

Biceps
1. Zginanie przedramion ze sztangielkami siedząc na ławeczce 15/15/15
2. Zginanie przedramion ze sztangielkami w podporze 15/12/10

brzuch
1. Skłony tułowia na ławeczce skośnej 15/15/15
2. Unoszenie kolan na stojaku 15/15/15
3. Skłony boczne z kettlebell 15/15/15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ja to poproszę przepis na ten gulasz ;) U mnie też dziś bicepsol wpadł;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Doris.K
Ja to poproszę przepis na ten gulasz ;) U mnie też dziś bicepsol wpadł;)


Wołowina w kosteczke ładnie, w przyprawie do.gulaszu i do lodówki na kilka godzin później na dwóch łóżkach z oliwy ją podsmażam, wrzucam paprykę zieloną i czerwoną i zalewam wodą do środka 4 kuleczki ziela angielskiego i 2 listki laurowe. I gotuje aż będzie miękkie mięso cały czas podlewając wodą. Pyszne tylko nie można przesadzić z przyprawami i pamiętać żeby nie solić wołowiny, bo będzie się 5 godzin gotować, dopiero pod koniec, bo ja już raz taki numer zrobiłam i myślałam, że się nie doczekam mojego gulaszu

Ps. Lubię mojego bicka, jak się napompuje haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ile mniej więcej czasu trzeba gotować by mięso było miękkie? Nigdy się nie bawiłam w gulaszowanie ALE chyba czas spróbować ;)

Jak go tam lubisz to cykaj mu selfie:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT Adriana - w drodze po ...

Następny temat

Thuglife Lecimy nie śpimy

WHEY premium