SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do debiutów bikini fitness 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 93313

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sexiiiiiiiiiiiiiiiiii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Było, minęło... mam nadzieję, że wróci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
A panom z działu "fap folder" puchnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Anka_
Było, minęło... mam nadzieję, że wróci


Bardzo dawno to było? Jak będziesz pracować to wiadomo, że wróci ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Przełom czerwiec/lipiec jak dobrze pamiętam...

Adam, ale się uśmiałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Całkiem niedawno - nie zdążysz się obejrzeć a będziesz jeszcze lepiej wyglądać ;)
Adam a jak tam Twoja opuchlizna?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
za mało ww na zawodach było żeby napuchł wrzuce fotki dziś do dziennika to zobaczysz 109,3kg, jakaś nowa tanita pokazała mi 7,5% smalcu

Ania ja bym się nie śmiał patrz jakie nicki się tu przewijają -> Rokko, Buczor, Adkens do tego u niektórych stęzenie testosteronu jest co najmniej za wysokie, inni jak mają jeszcze naście lat, więc nie rzucam słów na wiatr, tylko wiem co mówie z drugiej strony było nie było budzisz pozytywne emocje no i jako przyszła zawodnicza bikini musisz takie budzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Czekam w takim razie na nie z niecierpliwością - jak za mało węgli na zawodach wpadło to dawaj na PP - będzie więcej ciast podobno;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Adam jesteś wielki.. w przenośni i dosłownie
Ja myślałam, że tu wszyscy przywyczajeni są do takich widoków i dużo, dużo lepszych, więc nie powinno to tak na nikogo działać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT Adriana - w drodze po ...

Następny temat

Thuglife Lecimy nie śpimy

forma lato