SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do debiutów bikini fitness 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 93296

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Debiuty sa zazwyczaj 22-23.03 ;P

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Ania oby nowy trener ułożył coś dobrego pod Ciebie i progres bd jak szalony zapierdzielał :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Doris.K
Mi też co prawda nic na ten temat nie wiadomo ale jeżeli Ty jesteś pozytywnie do tego pomysłu nastawiona to mam nadzieję, że Adama nie będzie trzeba zbyt długo prosić o jakiś filmik z treningu ;) (Chyba, że nie będziecie wspólnie trenować).

Spróbuję na piersi i dorzucę coś jeszcze - większe szanse będą, że się uda :D



PW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
a żebyście sie nie zdziwili jak debiuty będą w 2015 roku bedą baaaardzo wcześnie :D:D:D:D

Zmieniony przez - Muczakos94 w dniu 2014-12-02 20:43:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Muczakos94
a żebyście sie nie zdziwili jak debiuty będą w 2015 roku bedą baaaardzo wcześnie :D:D:D:D

Zmieniony przez - Muczakos94 w dniu 2014-12-02 20:43:48


Dokładnie! Tak samo myślę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
MP będą wcześnie, więc bardzo możliwe, że debiuty będą tydzień wcześniej, bo po debiutach musi się zmieścić w kalendarzu jeszcze parę imprez

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Mariusz też mnie takie słuchy doszły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ktos sie orientuje może kiedy mniej więcej moga byc MP w tym roku? Nie wiem czy dam rade cos ulepic z siebie godnego uwagi do tego czasu ;)

Ania co do tych filmikow jeszcze - wiem po samej sobie ze amatorszczyzna ma swoje prawa aczkolwiek u Ciebie pewnie poziom jest wyzszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Doris MP to nie moja liga, więc nie mam zielonego pojęcia, Ale może ktoś inny wie Noo a co do poziomu, to taki laik ze mnie, w końcu dopiero rok trenuje, ale patrząc na innych.. To faktycznie takim totalnym amatorem nie jestem, są gorsi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Najlepiej to poczekać na kalendarz Moim zdaniem i tak 3 miesiące na przygotowanie sie to jest wystarczający okres.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT Adriana - w drodze po ...

Następny temat

Thuglife Lecimy nie śpimy

forma lato