SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do debiutów bikini fitness 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92799

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Nie mówię, że powinna się wycinać z takiej wagi bo faktycznie nie ma z czego. Aczkolwiek przygotowania to nie tylko wycinka ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Hehe ale nie waga jest najważniejsza tylko skład i estetyka ciała, co nie?! i ja nie biadole tylko się martwię no ale dobra, zaufam Ci ale owsianka w sylwestra odpada!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
W sylwestra to nawet lampke szampana do owsianki wypijesz


Wiadomo że przygotowania to nie tylko wycinka ale strój juz ma dawno, kosmetyczkę ma ogarniętą, nauke pozowania, prezentowania też. Więc w sumie wszystko ma mniej wiecej ogarnięte. Debiuty mają to do siebie ze z klubu się nie startuje wiec część formalności odpada.
Więc spokojnie zdąży ze wszystkim.

No i najważniejsze co jej powtarzam -> nie tylko jej zabrali te 2tygodnie a każdej innej zawodniczce czy rywalce też. One mają ten sam problem, spora grupa przypuszczam nie ma stroju, ba spora gruba musi przy okazji mocno się wycinać, co przekłada się też na samopoczucie i mniej siły np na naukę pozowania, chodzenia.

spokojnie Ania da radę, po prostu sytuacja jak na treningu: łapie ciężar, marudzi że to takie cięzkie i nie da rady, a potem macha i macha i widzę że trzeba dołożyć bo się aeroby z tego robią a nie siłówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Anka - nie ma co płakać tylko do przodu cisnąć tak jak Adam powiedział nie tylko Tobie, ale kazdemu zawodnikowi/zawodniczce ucieli te 3 tygodnie ;) więc spinaj poślady i rób życiową forme ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
No więc taki mam zamiar! pierwszy szok ze mnie już zszedł, faktycznie już sporo rzeczy mam ogarniętych i mogę się skupić na doskonaleniu siebie Święta i Sylwestra przeżyję, w końcu są co roku, a debiuty tylko raz w życiu

Dzisiejsza MISKA
1. Śniadanie jak zawsze
2. 100g wołowiny w spagetti + 50g makaronu pełnoziarnistego + pomidory w spagetti
3. 100g wołowiny jw. + 30g makaronu pełne ziarno + ogórek zielony
4. Jajecznica 2 całe jajka + 4 białka + 150g chleba Graham
5. Odżywka białkowa

Między 3 a 4 posiłkiem będzie trening - dzisiaj plecy!
Niżej zdjęcie pudełek do pracy




Pojemniki



I zdjęcie z wczorajszej sesji, ze zdrowym akcentem na koszulce "EAT CLEAN"


Zmieniony przez - Anka_ w dniu 2014-12-17 12:50:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9784
O kurna...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
maverick77
O kurna...


Co znaczy o kurna? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9784
To samo co o kurde.. reakcja na foto .. można się zakochać od samego patrzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
maverick77
To samo co o kurde.. reakcja na foto .. można się zakochać od samego patrzenia


Że niby aż tak apetycznie wyglądają moje posiłki na zdjęciu, że można się zakochać? haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9784
No pytasz jak wiesz hehe
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT Adriana - w drodze po ...

Następny temat

Thuglife Lecimy nie śpimy

WHEY premium