SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do debiutów bikini fitness 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92805

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
Anka_




Zmieniony przez - Anka_ w dniu 2014-12-09 17:13:07


lubią to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Doris.K
Zmieniając temat - ostatnio kilka wyników z tanity u naszych dziewczyn tu wpadło. Robiłaś może kiedyś?


Jakoś nie miałam okazji i nigdy nie robiłam, a czemu pytasz?

Rokko Taa ja wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
Na treningu byłaś w czarnej. Nie rozumiem dlaczego, podobno Progress w Bytomiu to siłownia gdzie są sami swoi

Ania dziś pocisła, pierwszy trening klaty i ramion i od razu poleciały życiówki w kg mam film jak ładuje bica, ale nie mam kabla wiec jutro wrzucę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Tasted_UNS-TEAM tamta koszulka jest "wyjściowa" a nie treningowa, a na progressie już mnie w niej Widzieli
Hmm tą końcówkę jak się śmieje jak głupi do sera możesz wyciąć pliiiss

A jak już mówimy o treningu to wyglądało to tak
TRENING
1. Wyciskanie w skosie górnym 20/15/12/ max
2. Rozpiętki 20/15/12/12

3. Uginanie przedramion młotkowo w oparciu o ławkę lekko odchyloną 20/15/12/max
4. Uginanie przedramion z odwiedzionymi łokciami - drag curl 11/11/10

5. Francuskie wyciskanie sztangielek chwytem młotkowym 12/12/12
6. Ściąganie sznura na wyciągu klęcząc 12/10/8
7. Pompki na ławce tyłem 3s max

No to by było na tyle teraz szykuję pojemniki na jutro i spać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Cześć wszystkim po ostatnich dwóch dniach treningowych dzisiaj mam sparaliżowane górne partie ciała wszystkie ała więc dzisiaj prócz pracy i zakupów ograniczam się do odpoczynku pełną parą

DZISIEJSZA MISKA
1. 50g płatków owsianych + jogurt naturalny + 5g kakaa + 30g białka UNS + pomarańcza
2. 100g cielęciny + 50g ryżu + 5g oleju arachidowego
3. 100g cielęciny + 20g ryżu + 5g oleju arachidowego
5. Jajecznica 2 całe jajka + 4 białka jaj + pół grahamki
5. Odżywka białkowa

I mała fotorelacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
A tak z czystej ciekawości pytam ;)
Czekam z niecierpliwością w takim razie na ten filmik - co do rekordów to w czym i jakie?
Ania - chwal się !
Jajecznica- hm... dziś mam dziś ' tłuszczowy' może warto by to było wykorzystać ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Nie lubię się chwalić marnymi wynikami no jak biceps kiedyś robiłam ciężarem 3kg to nie ciężko o rekordy a jajecznica też za mną chodzi i jeszcze taka z pomidorem, szynką itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
No w takiej sytuacji tak ;) Aczkolwiek nie ciężar jest przecież najważniejszy !;)
Przecież masz dziś w menu swoim jajecznice ;] Pomidora możesz dorzucić a szynka... Hm... Kurczak bezpieczniej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
W ogóle to ja mam ochotę na pasztet haha jakieś smaki dziwne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Taaa biała bułka, z masłem, pasztetem i ogorkiem też bym zjadła <3
Dawno nie miałam sparaliżowanej góry - Adam musiał dać Ci dobry wycisk!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT Adriana - w drodze po ...

Następny temat

Thuglife Lecimy nie śpimy

WHEY premium