SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do debiutów bikini fitness 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92816

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
No właśnie to nie jest wcale taka rzadkość ;p to jest jeden z najsilniejszych alergenów pokarmowych jak mleko, gluten, orzechy itd.
Ja poczytałem o tym więcej, dopiero jak już mnie to spotkało ;p reakcja organizmu na prawdę dziwna, nie jak przy zwykłym zatruciu

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Mariusz_Prz
No właśnie to nie jest wcale taka rzadkość ;p to jest jeden z najsilniejszych alergenów pokarmowych jak mleko, gluten, orzechy itd.
Ja poczytałem o tym więcej, dopiero jak już mnie to spotkało ;p reakcja organizmu na prawdę dziwna, nie jak przy zwykłym zatruciu


Oooj pierwsze słyszę, ale lepiej na skorupiaki niż jakby miało być szkolenie na kurczaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
no bo skąd u nas mają wiedzieć czy mają na skorupiaki? krewetki w większej ilości mało kto je. A homary, kraby czy raki też nie wiele osób w PL je. Jasne że sa w sklepach i że są osoby co jedzą ale ja np znam moze 1-2 osoby co jedzą takie rzeczy i to od wielkiego dzwona

a kurczak tak naprawdę to gówniane mięso i mówie to całkiem poważnie pangi wszyscy się boją, bo chińczyki to masowo hodują i w kiepskich warunkach. A kurczak to mięsny odpowiednik pangi dużo białka, mało tłuszczu -> to jedyna zaleta no i szybko się robi, lekko strawny. Natomiast prawie wcale jakiś wartości odżywczych, hodowany w słabych warunkach, wspomagany odpowiednio zeby szybko rósł. Samo zdrowie

niestety ceny w polszy są takie że i tak trzeba na nim bazowac bo kupując wołowinę chudą, cielecinę czy dobre ryby to trzeba mieć zasobny portfel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
W mojej lodówce dzisiaj jest i cielęcinka i wołowina wspomniana wyżej, tylko,zastanawiam się co z tym zrobić, zaraz będę działać a co do kurczaka to łatwo dostępny, wszędzie go pełno, można zrobić na milion sposobów i ciężko spieprzyć, często jest w promocjach - kto by tam się zastanawiał nad wartościami odżywczymi...

Zmieniony przez - Anka_ w dniu 2014-12-07 18:55:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
No Ania ciekawe bardzo jak sobie 'zasłużysz' u Adama na ten trening pośladków:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Doris.K trening pośladów z Adamem już zaliczony, więc chyba zasłużyłam

A dzisiaj plecy
TRENING DZISIEJSZY
1. Ściąganie na maszynie z góry 15/12/10
2. Wiosłowanie sztangielką w opadzie tułowia 20/15/ max było łącznie 20
3. Wiosłowanie sztangą do klatki szerokim chwytem, tułów równolegle do podłogi 20/15/12
4. Ściąganie wyciągu do klatki 20/15/10/ max ponad 20
5. Unoszenie tułowia na ławce rzymskiej 20/15/15
I chyba o jednym ćwiczeniu zapomnieliśmy miało być przenoszę na wyciągu, ale nie pamiętam czy było czy nie ale plecy czują, że pracowały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No Ania po takim treningu niech plecki ładne rosnąaaaaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Amber no nie mają wyjścia!
A tak w ogóle co do komentarza Doris.K apropo kraty na brzuchu, to ona gdzieś tam jest, tylko się bardzo chowa na razie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
piękny brzusio i kawałek nogi !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Hihi dzięki Iccana a ostatnio coś mało brzuch robię, chyba czas to zmienić
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT Adriana - w drodze po ...

Następny temat

Thuglife Lecimy nie śpimy

WHEY premium