SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT CZ.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 195061

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
matkus1
to nie musi robić szału, to jest poprostu pokazany dobry przykładowy trening jaki można wykonywać w domowych warunkach :) bo chyba o to chodzi w tych poziomach jak się nie myle :P

Właśnie Matkus prawdę powiedział . To jest trening w domowych warunkach i wkoło komina.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Mariusz my Cię podziwiamy za te poziomy,sprawdzaj się dalej i życzę Ci abyś zrobił kiedyś siódmy,nie sztuka robić takie rzeczy będąc młodym gimnastykiem a sztuka mając 40stę na karku.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2012-08-27 20:36:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-gratulacje za ten 4-poziom,bo to już super sprawa.

Saigo-dokładnie jak mówią chłopaki.My nie jesteśmy,nie byliśmy i nie będziemy zawodowymi gimnastykami.My bawimy się treningiem,bo to nasza pasja! Po drugie wstydziłbym się tak pisać nie pokazując swoich umiejętności!Czekamy na twój szałowy filmik!...

Mateusz-o Tobie,to aż szkoda pisać:)....znowu zostałem zdruzgotany :) Jesteś moją /i pewnie nie tylko/ inspiracją do trenigu do ciężkiego treningu.Może kiedyś zbliżę się do takiego poziomu.. :)Ekipa za oceanem się chyba lekko zagotowała,bo mają Twoją subskrypcję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Mateusz - cóż o tobie mam powiedzieć? - Ja po prostu powiem - Jesteś świetny.
A u Ciebie jest tak; raz pod wozem , a raz na wozie - jak juz dostajesz powera, to kopara potrafi opaść.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Kurde Mateusz - ja pierdzielę - jak ty się dorwiesz w takiej formie do Muscli w konkursie, to ja Pier..le. O Ku.wa - już sobie teraz to teraz wyobraziłem..............

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1017
Również mogę potwierdzić, oglądając wasze filmiki mam coraz większą motywację i jakieś przemyślenia, że jeśli ja nie potrafię np muscle upa, to jestem kaleką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
dzięki wszystkim za dobre słowo :) Liczę, że pomożecie mi w światowej rywalizacji :)

sam jestem zaskoczony swoim dobrym wynikiem, po przerwie tyle co nie ćwiczyłem, dostałem dużej świeżośći w ćwiczeniu drążka, ale ogólnie wyciskam dużo mniej na klate, braki treningowe mam spore.

ciekawe czy Amerykanie bedą walczyć z moim wynikiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
konik506
Kurde Mateusz - ja pierdzielę - jak ty się dorwiesz w takiej formie do Muscli w konkursie, to ja Pier..le. O Ku.wa - już sobie teraz to teraz wyobraziłem..............


będzie wesoło napewno, ale o żadnym odpuszczaniu nie może być mowy :) trening muscli mi się przyda, także Mariusz szykuj formę bo tanio skóry nie sprzedam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
lukix

Mateusz-o Tobie,to aż szkoda pisać:)....znowu zostałem zdruzgotany :) Jesteś moją /i pewnie nie tylko/ inspiracją do trenigu do ciężkiego treningu.Może kiedyś zbliżę się do takiego poziomu.. :)Ekipa za oceanem się chyba lekko zagotowała,bo mają Twoją subskrypcję :)


no LUkasz u Ciebie jak i u MAriusza widać bardzo duże postępy :) więc to tylko kwestia czasu zanim dorównacie mi poziomem a nawet moze będziecie lepsi :) MAriuszowi już w pewnych elementach nie dorównam, jest świetny w wymykach i tam innych elementach drążkowych, fajnie że możemy się wzajemnie motywować, ja pokazuje że wcale nie trzeba być jakimś siłaczem żęby rywalizować na bardzo wysokim poziomie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
Konik podciagniecia na jednych rekach z odbicia masz , dawaj pelny swobodny zwis i wtedy up ;)

Pewnosc siebie to najwieksza broń

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIEG NA 1 KM

Następny temat

Kolce do biegow przeszkodowych

WHEY premium