SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT CZ.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 195397

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
najważniejsze to dostosować do techniki co danego dnia sędziowie wymagają :) i nie podciągać się za wysoko :) albo zbyt ładnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
matkus1
najważniejsze to dostosować do techniki co danego dnia sędziowie wymagają :) i nie podciągać się za wysoko :) albo zbyt ładnie :)

Dzięki.
A ten sędzia Sasza co będzie sędziowal to jakie ma przeważnie wymagania?

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-bardzo szkoda Twojej decyzji,ale Ty już chyba od kilku miesięcy nie masz zajawki do podciągania.Myślę,że spokojnie w trochę słabszej formie byś był na podium. To chyba Twoja pierwsza nieobecność na M.P od 4-lat... ?

Mariusz-co do Saszy,to ja Go wspominam raczej lajtowo :)Dokładnie tak jak mówi Mateusz-musisz obserwować zawodników i to na co pozwala sędzia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
W międzyzdrojach byłem w 2007 2009 2010 2011 ;)

Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2012-07-28 10:32:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-aż żal to przerywać :) Masz jeszcze tydzień i spokojnie formę jeszcze poprawisz.Dojdzie jeszcze sama mobilizacja przed startem i spokojnie jesteś na pudle :) Wynik w okolicach 35-powt. jaki zrobiłeś bez formy w Garwolinie spokojnie Ci to gwarantuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
oj nie chce mi się męczyć jechać taki kawał :) startowałem w tym roku w dówch imprezach i wystarczy, teraz na spokojnie klateczke będę robił i bardzo powoli dochodził do formy drążkowej. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Twoja decyzja :) Liczę,że jednak spotkamy się jeszcze w tym roku na finale PP.Zawody mają być podobno pod koniec roku w Pabianicach.Trzeba będzie odebrać te Puchary za generalkę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
no może się wybierzemy powalczyć o dobre miejsca :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Musi tak być,bo ja planuję super formę :)Ciekawe jak to będzie rozgrywane?Czy będzie osobno za sam turniej i generalkę czy za samą generalkę.Lepiej by było jednak za turniej i za generalkę,bo jak by było za samą klasyfikację generalną,to by pewnie przyjechało 5-zawodników którzy mają szanse na Puchary :) Ciekawe?-ale zapomniałem o zawodnikach miejscowych,bo tam Ich sporo startowało w Pabianicach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
zapytaj organizatora :) ale lepiej po Międzyzdrojach, teraz pewnie bardzo zajęty :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIEG NA 1 KM

Następny temat

Kolce do biegow przeszkodowych

WHEY premium