SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT CZ.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 195202

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6037
lukix- oj watpie! jak zalicze prog 10 powt to będe bardzo zadowolony. Tak jak mowilem nic nie wiem , drabinki nie probowalem juz z rok ... jak zrobie prog 12 powt to będe w 7 niebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6037
Filmik zrobiony ... Ale powiem wam ze nie wiem czy jest sens wrzucania na Bar Barians. Sami ocencie. To byla druga proba pierwsza robilem godzine wczesniej i aparat siadl :(. Moim zdaniem Bar Barians tego nie uzna ze wzgledu na technike.Wyslac im czy nie? moze warto sprobowac.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Filmik ogólnie spoko,ale radziłbym Ci zrobić jeszcze jedną próbę :) Moje uwagi :)Próba jest kręcona pod słońce i prawie wcale nie widać Twojej głowy na wysokości drążka.Za każdym razem przekraczasz o 2-3 sekundy limit czasu na odpoczynek.Jak Ci wychodzi podciąganie z całkowicie wyprostowanymi nogami-tak jak u Mariusza i chociażby u mnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6037
Nie wiem musialbym sprobowac. Ale tak naprawde nie machalem nogami prawie wgl a tu tak dziwnie wyszlo ... ale to nie wazne. sprobowalbym jeszcze push ups challenge.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Twoja decyzja :) Nie masz wypełnionego profilu-więc spytam-jeśli mogę? Skąd jesteś?Ile masz wzrostu i jaką wagę? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6037
Nowy Sącz (małopolska) 1.75 waga 70kg. Postanowilem ze nie bawie sie narazie w challenge i w moje ferie ( za 2 tyg) nagram podciaganie na maksa bez zwisu na jednej rece. silowo tak jak Mariusz i ty lukix. Pozdrawiam. Mysle ze ponad 20 jak zrobie to bd dobry wynik. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6037
W sumie swoje tempo takie szybkie moge trzymac tylko zebym mial wyprostowane nogi i mozna smigac. :) A tak pozatym ja nie cwicze podciaganie :) robie trening obwodowy 2 razy w tygodniu ktory wyglada tak:
1- Unoszenie hantelek na tylne aktony 15x (barki)
2- Uginanie nog na laweczce lezac 20x (20kg) (nogi)
3-podciaganie nadchwytem x15 (plecy)
4- uginanie ramion ze sztanga x15 (15kg) (biceps)
5- Pompki na poreczach x15 (triceps)
6- Unoszenie kolan do klatki (razem z bocznymi) 20x (brzuch)
7- Przysiady ze sztanga 20x (25kg) (nogi)
8- Pompki(rece na szerokosc barkow) x15(klatka)
9- Unoszenie prostych nog do poziomu 20x (brzuch)
10-unoszenie sztangielek bokiem x15 (2,5KG) (barki)
11- Unoszenie sztangielek z za siebie x15 (10kg)
12 -zwijanie obciaznika na rurce 30 sek (przedramiona)
+ 4x w tyg biegam poniewaz przygotowuje sie pod selekcje wojskowa :) taki jest moj cel. I bede sie go trzymal dopoki go niezrealizuje. Jeszcze potem dostanie sie do szkoly. Potem SW i drazek full
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No to elegancko :) Mój znajomy dostał się tam z 7-lat temu do tego programu-"Selekcja",ale odpadł dość szybko z powodu kontuzji.Tam to już trzeba być przygotowanym ogólnorozwojowo.Wytrzymałość siła,a najważniejsza z tego wszystkiego mocna głowa. :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIEG NA 1 KM

Następny temat

Kolce do biegow przeszkodowych

WHEY premium