SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT CZ.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 195251

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-Twoja żona też zrobiła pewnie kilka fajnych fotek przy tych stołach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6037
Wynik wynikiem. Za rok trzeba sie poprawic i wyeliminowac bledy. Ale najbardziej ciesze sie z tego czasu ktory tam z wami spedzilem :D fajnie bylo sie poznac a micha cieszyla mi sie caly dzien nawet jak myslalem o moim slabym wyniku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Łukasz, mam wszystko, ale poczekaj jak przyjadę. wszystko jest w aparacie.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Kamil, super chwile to są , jeszcze na pewno się zobaczymy nie raz.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7147
ładnie technicznie robił i nie ma się do czego przyczepić, jednak czas 1:30 na 25 powtórzeń jest dość krótki w porównaniu do np. Kamila który jak dobrze pamiętam swoje 18 wykonywał przez ponad 1:20 czyli był dłużej przytrzymywany na dole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Zgadzam się,że ładnie robił.Ten ogólny czas zależy też od tempa samych powtórzeń,a nie tylko przerw między nimi.Bogdan bardzo szybko idzie w górę i opuszcza się w dół.Robi to przynajmniej 2-razy szybciej niż ja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Jeżeli dobrze policzyłem?,to zrobił b.ładnie 27x i nie bardzo widzę czemu 2 nie zaliczyli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-bo 2 pierwsze powtórzenia zrobił za szybko i nie czekał na komendę sędziego.Mateuszowi tak obciął chyba z 6-powt... Mnie już nosi bez treningów i od dziś zaczynam się przygotowywać do zawodów z 20-kg. w Poznaniu :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIEG NA 1 KM

Następny temat

Kolce do biegow przeszkodowych

WHEY premium