SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT CZ.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194476

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
drazekm
Mariusz filmy do pierwszego konkursu już masz,a ja nie ogarnę ślęczenia przez miesiąc nad filmikami,pomyślę może następny będzie na dwa tygodnie i może Ty będziesz jego autorem i założysz wątek do niego?

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-03-03 21:11:21

Ją nie dam rady zakładać i śledzić tego wszystkiego. Brak czasu.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
No to wrzucaj filmiki a ja przez tydzień sobie poradzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
drazekm
No to wrzucaj filmiki a ja przez tydzień sobie poradzę.

Ale proszę Cię zrób bynajmniej co 2 tygodnie.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
Zróbcie może Mariusz w dziale "Indywidualne Sporty Ogólnorozwojowe" temat ,w ktorym wklejamy wyniki/filmy itp... ? bo tak z jednego działu do drugiego przeskakiwac to trochę lipa

Tutaj mielibyśmy wszystko na miejscu... :) np tu piszemy tak jak zwykle o podsciaganiu, co i jak itp... a drugi temat byłby pod zawod,konkursy...
Ladny temat zalozyc napisany CAPSLOOKIEM aby ludzie widzieli np "CO MIESIECZNE RYWALIZACJE UZYTWKONIKOW" itp.. Napisac tam ,ze wklejamy tylko filmy / wyniki / i lekki komentarz a tutaj piszemy
Mi tam pomysl sie podoba bo bedzie to zauwazalne :) i na pewno sie rozkreci

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
W dziale seniorów mamy poparcie moderatorów i wątek już założyłem,nie widzę problemu w wejściach do działów wszystko jest w powiadomieniach na górze.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-03-03 21:41:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
35+ ? ;P tak szczerze to nawet nie wiedzialem ,ze taki temat jest a lata tutaj siedze :D dodatkowo niektórym daleko do seniora jeszcze

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
pumpsuper
35+ ? ;P tak szczerze to nawet nie wiedzialem ,ze taki temat jest a lata tutaj siedze :D dodatkowo niektórym daleko do seniora jeszcze

Wiek nie ma znaczenia tam mamy przyzwolenie i ludzi z wyobraźnią a nie takich bez wyobraźni jak trafnie zauważyłeś w administracji.
Oni organizują konkursy od dawna i cały czas na bieżąco nie patrząc się ile kto ma lat wystarczy odpowiedni wiek do rejestracji a nawet mniej bo kto to sprawdzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
Nie no wiem ale ten dzial jest na takim hmm odludziu , ze az nie chce sie wchodzic ;p ja np z tym dzialem nie chce miec nic wspolego bo wiem ,ze tam ludzie nie zagladaja xd to moim zdaniem juz lepiej tutaj pisac wytluszczonym drukiem jak beda jakies konkurys i to sumowac / tak jak robiliscie xd

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Więc możemy zrobić tak-może założysz podobny wątek do mojego tu w " Indywidualne Sporty Ogólnorozwojowe" i zobaczymy gdzie się przyjmie i będzie większa frekwencja,obiecuję że ja wrzucę swoje filmy ale Ty go poprowadzisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
Ty jesteś obeznany w tych sprawach , a ja jestem szczurkiem ,który jedynie co moze podpiąć sie pod temat i moze byc jednym z uczestników czy tam obserwatorów. Moim zdaniem pomysl z tym tematem odnośnie konkursów jest super ale wydaje mi sie ,ze lepiej byłby dostrzegany w sportach ogólnorozwojowych niz w seniorach
A poparcie moderatorów nie jest za bardzo przydatne jeżeli chodzi o temat w którymkolwiek dziale / w koncu jest tot tylko temat ,ktory kazdy moze zalozyc
Nie chce mówić jak ma byc tylko wyrażam po prostu swoja opinie
Teraz to juz mam wrażenie ,ze trochę Tobie mieszam i niepotrzebnie denerwuje / a nie o to mi chodzilo ... mam nadzieje ,ze zly na mnie nie jestes xd

Pewnosc siebie to najwieksza broń

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIEG NA 1 KM

Następny temat

Kolce do biegow przeszkodowych

WHEY premium