SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT CZ.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 195322

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Lukasz - Zawsze w zagranicznych konkursach jest podciąganie do brody, już dawno to zauważyłem, wszystkie państwa co oglądam to podciągają się do brody.
U nas tylko zawsze jest ta niepewność jakie będzie podciąganie.

Ufffff - Próba Arona bardzo wymagająca siły i poświęcenia, aż to nawet mi przez głowę nie przeszlo żeby zrobić taką próbę - Już widzę ten zakwas drugiego dnia Uffffff...


A tu zrobił probę taką samą jak ja Bar-Baric Mode, ale wydaje mi się że zrobił 19, a nie 20 , ocencie sami, czasowo się nie zmieścił.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
A z drugiej strony W Hard Mode jeszcze nikt nie przekroczyl 50 powt. w 4 min, ale czekam jeszcze parę dni i coś wrzucę.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-dokładnie jak pisałeś-koleś zalicza 19-powt,bo 20-y skończył 7-sekund po czasie,ale ogólnie bardzo mocny gość :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-tutaj Mark też spóżnił się kilka sekund z 21-powt,ale i tak by mu chyba Duf nie zaliczył,bo ostatni muscle up był raczej na jedną rękę?





A tutaj Aleksander pokazuje taki mały secik dla początkujących





Zmieniony przez - lukix w dniu 2013-07-15 19:59:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
A tu powtarzałem set, kurde ciężko jak cholera , na koniec mięśnie stają i klapa, ale jakoś zaliczylem.



Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-bardzo ładny secik.Jak tak patrze na Twoje filmiki i pogodę za oknem,to coraz bardziej ciągnie mnie do treningów na powietrzu.:)

Ciekawe info się pojawiło:

"Festiwal to spotkanie ludzi pozytywnie zakręconych, do takich niewątpliwie należą goście przywiązujący sobie 50 kg do pasa i podciągający się zna drążku.
W tym roku takie zawody odbędą się 03.08." -ciekawe kto będzie brał udział i jakie będzie obciążenie?-bo jak 50-kg,to chętnych będzie raczej mało... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Łukasz - Na prawde dzięki, ale nie ciągnie Cię na dwor żeby potrenować, ja myślałem że troszkę wyszedłeś z tego domu - Łukasz - zima jest od tego heheheee.

A z tym podciąganiem z obciążeniem 3 sierpnia, to ciekawa sprawa, może jak przyjedziesz wcześniej, to weźmiesz ty udział?
Ja bym musiał dwa dni z rzedu po 70 km robić z Mrzeżyna, więc chyba odpuszcze.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
konik daj filmik jak na jednej ręce się podciągasz

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Bloonder
konik daj filmik jak na jednej ręce się podciągasz

Mam tylko filmik z 1 podciągnięcie na jednej ręce , więcej na razie nie próbowalem.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-trochę mnie ciągnie do treningów na powietrzu,ale nie bardzo mam do tego warunki,a ćwiczyć na bramce to trochę jednak lipa-no i te dzieciaki które cały czas grają na niej w piłkę.. :)

Co do tego konkursu z obciążeniem,to nawet jak będę wcześniej to też raczej nie będzie mi się chciało szarpać ma dzień przed M.P.

Tutaj widać,że najlepszy obecnie zawodnik w musclach też raczej w dobrej formie :)



Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIEG NA 1 KM

Następny temat

Kolce do biegow przeszkodowych

WHEY premium