SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT CZ.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 195385

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Tutaj wrzucamy filmiki z eliminacji do konkursu z Muscle ups.

https://www.sfd.pl/Eliminacje_do,_MIstrzostw_SFD_w_Muscle_Up-t880923.html#post2 

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Filmik Łukasz godny uwagi. On zawsze mi imponował, ma też super moc.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Koleś jest super mocny.Mateusz miał już chyba zbliżone wyniki.Jeśli dobrze pamiętam to 18-powt. z 30kg. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Fajna propozycja treningu od Aarona.Trzeba będzie spróbować,ale może na początek bez tej 20-ki :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Łukasz - Też tego treningu Arona spróbuję.

Dobre jest też z 20 kg robić drabinkę w górę czyli - 1,2,3, itd; , a ostatnie dwie serie już na maksa.

Ostatnimi czasy pytałem wielu wuefistów ,, Jak zwiększyć podciąganie na drążku'' i wszyscy mi odpowiedzieli żebym sobie kupił ściskacze do rąk od 60kg do 160kg i po prostu ściskać najpierw prawą, a później lewą - i tak od 60-160 , aż ścisk w ręku się wyrobi - to właśnie ma poprawić podciąganie, hmm, też to jest ciekawe.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-siła uścisku,mocne przedramię na pewno jest potrzebne do dobrego,ilościowego podciągania.Przecież Ci Ruscy co robią te 60-powt. siłowo wiszą na tych drążkach po 4-5 min.Takie ilości zajmują jednak sporo czasu i dobry chwyt się przydaje :)Z drugiej strony ten mocny chwyt nie będzie się za nas podciągał.Wiadomo że mocny m. ramienno-promieniowy to podstawa,ale tu musi też dojść mocny najszerszy grzbietu i biceps jako mięsień pomocniczy.Ja już kilka razy na zawodach miałem siłę wisieć,ale nie miałem siły pociągnąć ruchu w górę z najszerszego grzbietu.Nic mi wtedy mój mocny chwyt nie pomógł... :)


Dzisiaj zrobiłem pierwszy trening na bramce i próbowałem muscle.Wystarczyło się trochę bardziej postarać i poszło bez problemu :) Wrzucam mój filmik z pierwszym musclem zrobionym z dołu z pełnego wyprostu :) Trochę kierownik zasłania,bo filmik był kręcony telefonem z roweru :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
a ja jak zauważyliście podciągam się bardzo szybko, przede wszystkim dlatego, że w stosunku do najszerszych grzbietu mam słaby chwyt, a więc krótszy zwis wymusza szybkie podciąganie :) no dla mnie bylo by jak zbawienie takie ściskacze, ale wąpie że by mi się chiało nimi ćwiczyć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-te szybkie podciąganie,to Twoja największa broń :) Widzę jednak po zawodach,że sędziowie chcą Cię trochę spowalniać :) To pełne przeniesienie brody ze wzrokiem na wprost wymusi od Ciebie wolniejsze tempo,bo ruch będzie dłuższy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
nie tylko i wąski chwyt też spowalnia :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIEG NA 1 KM

Następny temat

Kolce do biegow przeszkodowych

WHEY premium