SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT CZ.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 195260

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 262




Tutaj jeszcze jeden filmik z Mistrzostw w Złotej tym razem wręczenie medali;)
Dzisiaj właśnie próbowałem tych Normali pierwszy czas to 4:42 musze jeszcze popracować nad kondycją i dam filmik do oceny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-czas bardzo dobry i za to szacunek,bo ja raczej takiego nie zrobię...Z Twoją wytrzymałością jest bardzo dobrze! Czas 3:34,ale widać że się jednak mocno spieszyłeś.Pompki jak na standardy do których nas sam przyzwyczaiłeś,to wyglądają średnio-to przypomina bardziej moje wykonanie...:) Co do podciągania,to też w końcowych seriach jest mocne odbijanie ciałem od drążka plus nogi od dołu :) Jak na nasz wewnętrzny konkurs,to filmik spokojnie do zaliczenia,ale Duf na forum BB może nie być już takiego zdania-choć mogę się oczywiście mylić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Krzysiek i Mateusz - Jeszcze raz Gratulacje, podwójne wyróżnienie, SUPER.

Krzysztof twój pierwszy czas też jest świetny, bardzo mi się podoba twoja wydolność. Na pewno te 15 sekund jeszcze zyskasz w następnej próbie.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Krzychu- z filmu na film,to ta impreza w Złotej podoba mi się coraz bardziej.Była zorganizowana jak MŚ:)Jak tak dalej pójdzie,to te zawody będą najbardziej prestiżowe w całym rocznym kalendarzu.Przyszłoroczna edycja też jest planowana na koniec marca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Bawię się ostatnio z Dipami, jak to wam się widzi.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
widać tak na luzie, na maxa więcej by było :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506
Bawię się ostatnio z Dipami, jak to wam się widzi.




Widzę Mariusz robisz postępy,czekam na przebicie moich 46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Marek - Zawsze jak trenuje dipy to myślę o tobie hehe ,poważnie mówię.
46 już jest w zasięgu, ale chce 50 do równego rachunku, wtedy dam znać .
W dipach zawsze byłeś dla mnie motywacja.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506
Marek - Zawsze jak trenuje dipy to myślę o tobie hehe ,poważnie mówię.
46 już jest w zasięgu, ale chce 50 do równego rachunku, wtedy dam znać .
W dipach zawsze byłeś dla mnie motywacja.

Nigdy nie udało mi się więcej niż 46 ale jak machniesz 50 to wtedy też spróbuję "ile fabryka da"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Marek , twój rekord to był dawno, teraz jesteś na pewno lepszy. Ją też nie sprawdziłem się dawno i teraz widzę że forma wzrosła, cieszy mnie to bardzo, bo 40 w jednym ciągu.

Próbę robiłem dzisiaj Normal Mode pierwsza, no i mój czas równe 4 minuty, film później wrzuce ,ale na pewno jeszcze będą próby u mnie.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIEG NA 1 KM

Następny temat

Kolce do biegow przeszkodowych

WHEY premium