SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT CZ.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 195471

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
A tu się pojawił pierwszy filmik z przyblokami.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Takie podciąganie strasznie męczy.. :) Niby koleś zrobił 6-powt,ale wydaje mi się,że za wcześnie zmieniał pozycje.Powinien nie na"five",tylko "five" i dopiero:) Tak mi się wydaje :)Jak już pisałem,to mnie takie 6-powt. by też zadowoliło :)

Zmieniony przez - lukix w dniu 2013-01-14 21:36:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Takie podciąganie strasznie męczy.. :) Niby koleś zrobił 6-powt,ale wydaje mi się,że za wcześnie zmieniał pozycje.Powinien nie na"five",tylko "five" i dopiero:) Tak mi się wydaje :)Jak już pisałem,to mnie takie 6-powt. by też zadowoliło :)

Zmieniony przez - lukix w dniu 2013-01-14 21:36:28

Rownież uważam ze za wcześnie zmienial pozycje i Duff chyba nie uzna tego filmu, po wyraźnie powiedzial zeby zamykać pięc sekumg i w 6 sekundzie przejście.
Ja też robilem próbę, ale teraz z tą ręką, to nie dam rady nawet 3 progu zrobić i zrezygnowalem.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506

Wlaśnie Marek to ta strona, na którą są wrzucane filmiki.
Też tak to kiedyś to widzialem, wyświetlało mi się dokładnie to co tobie.
Ale w końcu skopiowalem to na tłumacza Gogle i jakoś się zalogowałem.
Wlaśnie spróbuj na tłumaczu Gogle - Wpisz w przeglądarce ,,Tłumacz Gogle'' i będziesz miał, skopiujesz to co chcesz i już będziesz wiedział wszystko.

I czemu ściemniasz?,przecież wyraźnie pisałem że nie chodzi mi o zarejestrowanie się tam,a tylko o obserwowanie wątku gdzie wrzucacie filmy i z tego co pamiętam Jarek dawał nam linki i nie musieliśmy się rejestrować.Nie piszę że mam problem z językiem jeśli chodzi o rejestrację bo jest jak piszesz translator ale chodzi mi o to że pisanie i czytanie na forum z pomocą translatora jest karkołomne.
Proszę o to przykład stronki,bez żadnej rejestracji
http://bar-barians.forumotions.net/t347-muscle-up-tutorial
widzisz nie ma problemu więc daj namiary bo to za długo samemu szukać.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-01-15 18:15:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-to jest link z mojego zalogowanego konta.

http://bar-barians.forumotions.net/t5272p30-january-2k13-challenge-the-resolution

Jednak nie wiem czy Tobie bez własnego konta uda się wejść-sprawdż.Teraz pewnie Ci się uda,bo jestem zalogowany,ale jak się wyloguje,to pewnie nie.Właśnie rozkminiłem :) Marek-w ten link co podałeś można wejść normalnie bez zalogowania,a w konkursy trzeba być zalogowanym,bo ta opcja się dopiero wtedy pojawia...

Zmieniony przez - lukix w dniu 2013-01-15 18:36:36

Zmieniony przez - lukix w dniu 2013-01-15 18:40:06

Zmieniony przez - lukix w dniu 2013-01-15 18:46:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Faktycznie nie mogę wejść,a nie bardzo chce mi się rejestrować bo i tak nie będę się męczył z angielskim,nie rozumiem po co ukrywają zawartość konkursów przecież nie zalogowany i tak nie może pisać.
Łukasz ale można wejść nie po linku a po kolei kliknięciami w tematy podaj w co wchodzić.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-01-15 20:08:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Marek, myśmy się nie zrozumieli, ale Łukasz Ci to lepiej wytlumaczył.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Mariusz wklejaj po kolei nazwy wątków np. jak tu indywidualne sporty rozwojowe/podciąganie na drążku jako sport cz2 i w ten sposób kliknięcie po kliknięciu wejdę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-nadal się nie rozumiemy:) Nie wejdziesz tak,bo opcja "contests/challenges" pojawia się na forum dopiero po zalogowaniu-dokładnie nad wrzuconymi przez Ciebie Tutorials w dziale "Training".

Nie martw się,bo będziemy wrzucać z Mariuszem najciekawsze filmiki :)Tutaj wrzucam jeszcze zaległego zwycięzcę grudniowej choinki.Bardzo mocny koleś-robi piękne doprosty ramion :)



Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIEG NA 1 KM

Następny temat

Kolce do biegow przeszkodowych

WHEY premium