SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT CZ.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194410

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
matkus1
zef bardzo szybko się podciąga, 52 w wąskim chwycie :) kiedyś może zrobię ale to nie prędko :) bo jak wąski chwyt to juz kilka powtórzeń mniej w moim przypadku :) ale to zależy kto jaki preferuje bo inni w szerszym by mniej pociągli :)

No coś ostatnio podupadłeś chyba z tym mistrzowskim podciąganiem, nic się nie pokazujesz ostatnio.
Zef na pewno widział twoje podciąganie , bo nie raz wrzucałem na Fejsa.
Po wiem Ci krótko, chciał bym zobaczyć Ciebie jeszcze w akcji.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
nie wywołuj wilka z lasu :):) niedawno zacząłem przygotowania do pull up w Międzyzdrojach i być może coś będę sobą prezentował, na pewno nie jakiś bardzo wysoki poziom, ale myślę że będę w czołówce zawodów jeśli pojadę ;) choć nie będę ukrywał tłuszczyku mam trochę na brzuchu i jest ciężko :)



Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2013-07-13 00:03:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
matkus1
nie wywołuj wilka z lasu :):) niedawno zacząłem przygotowania do pull up w Międzyzdrojach i być może coś będę sobą prezentował, na pewno nie jakiś bardzo wysoki poziom, ale myślę że będę w czołówce zawodów jeśli pojadę ;) choć nie będę ukrywał tłuszczyku mam trochę na brzuchu i jest ciężko :)



Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2013-07-13 00:03:15


Ogólnie to też się zastanawiałem dzisiaj kto będzie w Międzyzdrojach, myślę że jak to jest jedyna impreza z Pull up w tym roku, to chyba wszyscy będą , co lubią się podciągać. Bedzie cięzko bynajmiej mi powalczyć o podium, z resztą zobaczymy. Za to chwile spędzone tam takich imprezach nic nie zastąpi, atmosfera jest zawsze super.
Nic nigdy i nikt zawsze mi nie siedzi w glowie jaj Tadeusz S. chęć rywalizacji z nim przerasta mnie samego. 30 Pull up (siłowe) jego będzie na pewno w Międzyzdrojach i chciał bym to samo osiągnąć.
Tak czuję że wlaśnie 30x (siłowo ) zamknie w tym roku podium.
No iuż coraz bliżej do MP, zostało 3 tygodnie, uf jak ten rok szybko zleciał.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
A tu znalazłem takie 40 Pull up. Krótko i do brody.



Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
są jakieś nagrody za podium w ogóle :P ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-bardzo ładny styl tego Hiszpana.Łokcie prowadzi pięknie na zewnątrz i nie ma tam żadnego przeginania ciała i odbijania w tył od drążka.Pomijam fakt,że jakby się tak podciągał u nas w Międzyzdrojach,to sędzia Szymerowski nie zalicza Mu żadnego powtórzenia/za nisko broda i za szeroki chwyt/... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
A tu jeszcze set mocny zakańczający mocnym podciąganiem - cały film od linijki, bardzo mi się podoba.



Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-Deividas,to straszny kozak i też lubię oglądać Jego filmy:)

Wpadłem kilka dni temu na fajny filmik z damskiego konkursu Pull-Up :)Styl to może średni,ale ilości super :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Łukasz. - Mi się bardzo podobało , kobieta godna podziwu .

Ten set Deywisa jest w zasięgu, nawet na treningu go dzisiaj próbowałem bez nagrywania, w tygodniu go nakręcę , strasznie mi się podoba.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mam też męskiego zwycięzcę.





Widać że na wszystkich festiwalach zaliczają szeroki chwyt i wyciągniętą brodę,a chyba tylko u nas i u Ruskich takie ostre wymagania :)

Tutaj ciekawa próba od Aarona.Trzeba będzie też kiedyś spróbować,ale to już ładna masakra z tą 20-ką :)






Zmieniony przez - lukix w dniu 2013-07-15 09:41:34
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIEG NA 1 KM

Następny temat

Kolce do biegow przeszkodowych

WHEY premium