SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT CZ.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 195309

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-sędzia Michał ładnie nam poucinał tych powtórzeń,ale sami sobie na to zapracowaliśmy :) Ja już wiem nad czym mam pracować i już nie mogę doczekać się finału PP :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Mariusz-sędzia Michał ładnie nam poucinał tych powtórzeń,ale sami sobie na to zapracowaliśmy :) Ja już wiem nad czym mam pracować i już nie mogę doczekać się finału PP :)

Już dzisiaj sobie potrenowałem i to też dosyć solidnie.

No zobaczymy co się będzie działo teraz w Międzyzdrojach. Mam nadzieje że będzie udana impreza.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-impreza w Międzyzdrojach na pewno będzie super.Ja od zawodów w Słupsku już mam obiecany luz a zacznę lekkie treningi dopiero od poniedziałku.Dziś oddałem 440 ml.krwi więc dziś cały dzień leżę i nic nie robię :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Mój film na wieczór.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Mariusz masz tyle tych filmików że jest z czego montować,w kolejnych pokazuj że w tej beczce jest za każdym nowym filmem coraz więcej wody :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-filmik jest kosmiczny :) Twoja pomysłowość rozwala wszystko :) Zostaje Ci podciąganie chyba jeszcze tylko z kosiarką,telewizorem,pralką i fotelem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Dzięki chłopy. Na razie kończe już z filmami .
Łukasz kurde mam taki telewizor w komurce i że ja na to nie wpadlem żeby go wyciągnąc do filmiku, ale to nic następnym razem będzie ,he,he.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-ten telewizor,to musisz bankowo dodać do swojego repertuaru :)

Ja jednak nie dałem rady wytrzymać do poniedziałku i już dziś zrobiłem lekki trening :) Wykonałem sobie 4-obwody z 10-ćwiczeniami w każdym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Mariusz-ten telewizor,to musisz bankowo dodać do swojego repertuaru :)

Ja jednak nie dałem rady wytrzymać do poniedziałku i już dziś zrobiłem lekki trening :) Wykonałem sobie 4-obwody z 10-ćwiczeniami w każdym.

Będzie telewizor i to ja Ci lukasz obiecuje.

Na razie już zwalniam z treningami do 50% tego co robiłem i bez całkowitego przemenczenia jadę do końca tego miesiąca. Z początkiem miesiąca sierpnia 2 dni odpoczywam, później dwa , trzy dni lekkiej rozgrzewki, no i debiut na MP.
Po MP robię 2 miesiące przerwy od generalnych treningów, będą tylko jakieś lekkie podciągnięcia jak będę mial czas, bo mam w ciul roboty wkoło chaty.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Kolejne info ze strony organizatora :)



Sasza Możarow (Mistrz Świata GS) napisał regulamin podciągania na drążku, on też wraz z Anią Lewandowską ( Mistrzyni Świata GS)będzie sędziował VIII Otwarte Mistrzostwa Polski w Podciąganiu na Drążku, które odbędą się na 5.08.2012 w Międzyzdrojach podczas Festiwalu Siły Sprawności i Urody.

Zawody zaczynają się o godz. 14. Chętni do startu muszą zgłosić się w biurze na godzinę przed zawodami.
Sędziowie będą dla startujących dostępni przed zawodami więc , wszystkie wątpliwości regulaminowe można rozwiać przed startem.
Sędzia gwizdkiem sygnalizować będzie poprawnie zaliczone powtórzenia i tylko takie będą zaliczone do punktacji.
W przypadku jednakowej liczby powtórzeń ( na miejscach 1- 3 ) dogrywka.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIEG NA 1 KM

Następny temat

Kolce do biegow przeszkodowych

WHEY premium