SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT CZ.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194404

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 262
Dzięki Łukasz teraz wiem o co chodzi - nieźle was tam w Słupsku sedzia Michał Szymerowski wykosił nie widziałem jeszcze do tej pory takiego rygorystycznego punktowania. Moim zdaniem jednak jest to juz jakaś przesada z tym patrzeniem ma wprost bo z tego co widziałem jeśli zawodnik nawed przekroczył znacznie poziom drążka a nie skierował wzroku na sędziego powtórzenie nie było zaliczane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 262




Tutaj jeszcze najlepsi zawodnicy z mistrzostw w Złotej w skłonach tłowia tzw. brzuszki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Krzychu-te brzuchy to w masakrycznym tempie robiliście... Mi to by się chyba cofnęło od tych przeciążeń Szacun dla Was!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 262
lukix
Krzychu-te brzuchy to w masakrycznym tempie robiliście... Mi to by się chyba cofnęło od tych przeciążeń Szacun dla Was!



Trzabyło sie spieszyć bo limit czasu na wykonanie tego ćwiczenia wynosił 1 min tyle samo czasu było na wykonywanie pompek. Przez dwa dni po zawodach odczuwałem te brzuszki bardzo duze przeciążenie idzie na plecy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Krzychu-wcale się nie dziwię,że odczuwałeś plecy. To wykonanie z zawodów jest książkowym przykładem jak nie należy tego ćwiczenia robić...Każdy robił "koci grzbiet" i ciągnął głowę do kolan mocno obciążając odcinek szyjny...Jest to chyba jednak jedyne wykonanie które można jakoś miarodajnie i w pełnym zakresie ruchu ocenić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 262




A to ostatnia konkurencja w wykonaniu najlepszych zawodników, budziła ona wiele kontrowersji i zastrzerzeń ponieważ w rególaminie było że ciało ma poruszać się równomiernie w poziomie. Sędziowie spierali sie jeszcze po zawodach sam widziłem i rozmawiałem za rok na pewno będzie inacze, czytelniej sprawiedliwiej. Według mnie Michał nasz ostatnio przybyły forumowicz zrobił to ćwiczenie najczytelniej i do tego uzyskał świetny wynik- szacunek;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Takie próby na czas ocenia się bardzo ciężko.Każdy robi trochę inaczej.Jeden płycej,drugi głębiej,bardziej i mniej w poziomie.Ogólnie trzeba przyznać,że trzeba prezentować wysoki stopień wytrenowania i być wszechstronnym.Rekord Świata to 138-powt. w 60-sek?... Nie wydaje mi się żeby można było wykonać poprawnie i w pełnym zakresie ruchu 2,5-powt. na sekundę..to jakaś masakra! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Ciekawie się takie zawody ogląda, to wszystko ciekawe jest do oceny.
Ja kiedyś będąc nad morzem zrobiłem 56x w konkursie na najlepszego plażowicza w pompkach na poręczkach .

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Dziewczyna robi Muscla.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIEG NA 1 KM

Następny temat

Kolce do biegow przeszkodowych

WHEY premium