SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT CZ.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194513

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Kamil-odkąd jesteś u nas na wątku,to nie nadążam z czytaniem postów-taki tu ruch.. :) Dawno tego nie było :)Właśnie widziałem Twój filmik.Siła jest.Troszkę tam brakuje do tego drążka i z tym ciężarem trochę to mało czytelne,ale ogólnie jest spoko :)Masz fajnie wyposażoną siłownie-tylko ćwiczyć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6037
lukix
Kamil-odkąd jesteś u nas na wątku,to nie nadążam z czytaniem postów-taki tu ruch.. :) Dawno tego nie było :)Właśnie widziałem Twój filmik.Siła jest.Troszkę tam brakuje do tego drążka i z tym ciężarem trochę to mało czytelne,ale ogólnie jest spoko :)Masz fajnie wyposażoną siłownie-tylko ćwiczyć :)
Bede nagrywal jeszcze raz zapewne w ferie za 2-3 tyg na full regeneracji :) i pokaze obciazenie wszystko dokladnie jak nalezy :) Niestety braklo pare cm... zobaczymy jak bd przy nastepnej probie.To bylo praktycznie moja pierwsza proba z takim obciazeniem

Zmieniony przez - ks6970 w dniu 2012-12-30 20:30:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Kamil - Motywator z Ciebie dobry.
Kurde sprzentu masz fajnego całkiem dużo, nawet kołka gimnastyczne, kamizelki, lawki itd;
Kurde czuję że niedługo będziesz coraz lepszy.

Nagrywaj wszystkie postępy , tylko powoli nie wszystko na raz - najpierw 20x siłowo.

Zmieniony przez - konik506 w dniu 2012-12-30 21:04:00

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6037
Mariusz- Dzieki wielkie ;p bede sie staral byc coraz lepszy :) zobaczymy co z tego wyjdzi. na kolkach gimnastycznych mam zamiar robic pompki i powoli wlaczac dipsy i podciaganie :) jak pocwicze duzo na kolkach podciaganie to na drazku bd mi o wiele latwiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Ten jest mocny.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6037
No i nagralem. Nie wiem czemu wysiadlem na 20 ale nie lubie tego drazka... i pewnie dlatego ze mialem zrobic 20 i w psychice sobie mowilem 20 dobrych powt. Lepiej nie umiem.Znowu zalamka delikatna ze tylko 20 :)Mariusz czekam na nastepne zadanie od Ciebie.Teraz bede cwiczyl wlasnie takie podciaganie przez 3 tyg i w za 3 tyg sie sprawdze :)





Zmieniony przez - ks6970 w dniu 2012-12-31 09:44:43

Zmieniony przez - ks6970 w dniu 2012-12-31 10:33:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6037
Wlasnie jestem po trenie i po 2 obwodach w ktorych robilem takie same powt jak na filmie po 15x zrobilem jeszcze na koncu 17 razy silowo. Nie wiem co sie rano dzialo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Kamil-bardzo fajna próba-podoba mi się :) Jaki masz ogólny staż treningowy?

Zmieniony przez - lukix w dniu 2012-12-31 12:37:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6037
lukix-cwicze 4 lata ... na poczatku byla silownia ( 2lata amatorsko ) potem juz wiedzialem co robie a takie prawdziwe treningi zaczely sie rok temu.Ale sam przyznaj ze moze jeszcze 2 bym dociagnal i koniec , wiec slaby jestem :(
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIEG NA 1 KM

Następny temat

Kolce do biegow przeszkodowych

WHEY premium