SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT CZ.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194797

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Co ty gadasz?-nie jesteś słaby!-jest dobrze! Stopniowo dojdziesz do lepszych wyników.Będziesz nabierał doświadczenia i będziesz sam potrafił dobierać sobie najlepsze techniki treningowe pod podciąganie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Kamil no Pięknie, czysto siłowo. To jest wzór podciągania. Super 20x siłowo. Bardzo mi się podobało. Masz chłopie predyspozycje.
Chcieliśmy Cię sprawdzić i zadziwiłeś nas, brawo.
Kamil - Byl to filmik sprawdzający Cię, a teraz poważnie chciałeś zadanie na następne treningi, to Ci wymyślę zaraz.
Zadanie 1 będzie się nazywało.
Po ocenieniu Ciebie dam Ci zadanie znów na pograniczu twojej wytrzymałości.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6037
Mariusz-Dzieki :) czekam z niecierpliwoscia na nastepne wyzwanie :) przegladalem wlasnie caly temat dokladnie , i znalazlem Mateusza... Ja nie wiem jaka trzeba miec wytrzymalosc zeby zrobic taka technika 51 powt. :) ciekawy jestem jak wygladaja jego treningi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Oto wyzwanie następne.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6037
Bardzo ciekawe :) odrazu jak bd mial czas sprobuje. Bo zaczyna sie szkola... mysle ze nie powinno byc problemow :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Kamil-Mateusz to "genetyczny cud" i nawet przy ogromnej pracy treningowej będzie nam ciężko zbliżyć się do Jego wyników :)

Mariusz-fajna ta Twoja seria "Trenuj ze mną" :)

Chłopaki-wszystkiego najlepszego z okazji zbliżającego się Nowego Roku.Życzę systematycznych progresów i żebyśmy się w końcu spotkali w szerszym"forumowym" gronie na najbliższych M.P w Międzyzdrojach. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Wzajemnie Łukasz i rownież życzę wszystkim PROGRESU i spotkania się na zawodach.

Łukasz zachęcam do próby - Trenuj ze mną.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6037
Wzajemnie Lukasz :) Tak samo zycze wam wszystkim determinacji , motywacji i wiary w siebie bo "wiara czyni cuda".Duzo zdrowia, bo reszte sami zrobicie :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Jak mu zaliczą to ten mnie tylko pokona.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6037
Hahaha jak mu zalicza to juz nigdy nie biore udzialy w takim czyms :) Ogladam to 2 raz i dalej nie moge :D czysto TECHNICZNE wykonanie. takim czyms to ja bym tez tyle zrobil.

Zmieniony przez - ks6970 w dniu 2012-12-31 21:22:48
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIEG NA 1 KM

Następny temat

Kolce do biegow przeszkodowych

WHEY premium