SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT CZ.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194482

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-no to siła się utrzymuje.Szkoda tylko tej kontuzji,bo ona niweczy Ci mocniejszy trening.

Na stronie organizatora pojawiło się info odnośnie weekendu Międzyzdroje 2013.

M.P w podciąganiu będą zapewne 4-sierpnia:)



Zaczęło się dziewięć lat temu, stojąc przy Promenadzie Gwiazd i gaworząc z Jurkiem Madziarem pomyślałem że warto byłoby rozruszać chodzących turystów i zaproponować im jakieś aktywne formy wypoczynku. I tak narodziły się słynne codzienne 15 minutowe spotkania o 19, na których każdy mógł sprawdzić się w wyciskaniu odważnika 24 kg, podciąganiu na drążku , wadze płaczu i innych konkursach sprawnościowych. W następnych latach postanowiliśmy to bardziej ucywilizować i tak powstał dwugodzinny Festiwal Siły i Sprawności. Program w kolejnych latach coraz bogatszy, więc festiwal rozrósł się do imprezy całodziennej, by po dodaniu pokazów mody i wyborów miss przybrać obecną formę Festiwalu Siły Sprawności i Urody. Obecnie jest to ,trzydniowe święto sportu, rozrywki i zabawy w Międzyzdrojach i jednodniowe Festiwale Siły i Sprawności w innych miejscowościach . Po dziewięciu latach na festiwalu spotykają się już kolejne pokolenia, podorastały dzieci, które startują pod okiem swoich rodziców- pionierów FSSiU. Udało nam się rozpropagować wiele dyscyplin, w których zawodnicy mogli rozpocząć swoją przygodę ze sportem. Współpracujemy z organizacjami międzynarodowymi, dzięki czemu nasi zawodnicy startują na prestiżowych zawodach międzynarodowych. Do tej pory festiwale odbyły się w Międzyzdrojach (9 razy), Ustroniu Morskim (4 razy), Zielonej Górze (2 razy), Poznaniu (Volkswagen Poznań), Włodawie, Słupsku (CH Jantar) , Łodzi (Port Łódź), Garwolinie, Pabianicach, Helu, Mikołajkach.
Co na FSSiU 2013:
Eliminacje Strongman Amateur World Championships
Mistrzostwa i Puchar Polski w Podciąganiu na Drążku
Otwarte Mistrzostwa Polski Girevoy Sport
Mistrzostwa i Puchar Polski w Mas Wrestlingu
Mistrzostwa Polski Strongman
Crossfit
Amatorski Turniej Bokserski
Freestyle Fotball
Strong Family
Miss lata
Miss Bikini
Dance Challange
Fashion Promenade
Targi branżowe

W dniach 2,3,4. 08. 2013 Festiwal odbędzie się w Międzyzdrojach, inne zgłoszenia miejscowości, miejsc, sponsoringu, wystawców, przyjmujemy pod adresem mailowym [email protected], telefonicznie - +48 690049874
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Tylko że jak Mariusz nie otrzyma zaległych nagród to nie wiadomo czy się zdecyduje?,przygotowywał się ciężko,potu dużo wylał i kasy stracił a tu nawet marnej rekompensaty nie dostał jedynie satysfakcja,atmosfera zawodów i nowe znajomości ciekawe czy to Mu wystarczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Będzie ciekawy festiwal.Coraz więcej dyscyplin.Pojawi się bardzo ostatnio popularny-Crossfit.Tam też jest podciąganie,ale raczej mocno rzucane... :)Może któryś z zawodników tej dyscypliny wystartuje w siłowym podciąganiu? Ja mam chęć się pojawić,bo mam głód morza.:)W tym roku nie było zawodów nad samym morzem,a trzeba sobie jakieś wakacje zrobić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Łukasz - grunt to że jest progres i to się liczy - na wiosnę będzie 30x.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
drazekm
Trochę lipa z tymi zawodami PP,a już w ogóle z nagrodami za miejsca MP ciekawe czy Mariusz w końcu otrzymał swoje ?

A, co ty Marek nikt jeszcze nie dostał nagród, ani Marta, ani Tadziu, ani żaden Strongman.
Z tego co wiem , to pierwszy raz są takie przeboje.
Ale to nic, nagrody powinny być, tym bardziej, że to są zawody wyższej półki i wstydził by sie za to wszystko ORGANIZATOR.
Dla mnie, TAK JAK JUŻ KIEDYŚ POWIEDZIAŁEM LICZYŁA SIĘ NAJBARDZIEJ SAMA IMPREZA, BYLO PIĘKNIE, MIMO ŻE MIALEM PROBLEMY ZE SZCZĘKĄ I GORĄCZKĄ , POMIMO DESZCZU i kilku niespodzianek.
W dalszym ciągu będę brał udzial w imprezach, a na pewno w MP. Bedę w 2013 roku w Międzyzdrojach, bo przygotowuję sie na taki poziom żeby nawet w spadkach formy robić 30 PND.

Fakt faktem zmniejszyłem teraz na dwa dni podciągane w tygodniu, ale przygotowuję się w inny sposób - kolejne moje doświadczenie.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ciekawe czy będą jeszcze jakieś imprezy PP przed Międzyzdrojami?
Mariusz-no to wychodzi na to,że po 1,5 roku pisania na forum spotkamy się na żywo :) Swoją drogą fajnie wychodzi Ci to stanie na rękach.Super wyglądają pompki w takim staniu.Najlepszy w tym jest chyba Nirose,ale to już jest kosmiczny poziom :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Ciekawe czy będą jeszcze jakieś imprezy PP przed Międzyzdrojami?
Mariusz-no to wychodzi na to,że po 1,5 roku pisania na forum spotkamy się na żywo :) Swoją drogą fajnie wychodzi Ci to stanie na rękach.Super wyglądają pompki w takim staniu.Najlepszy w tym jest chyba Nirose,ale to już jest kosmiczny poziom :)

ŁUKASZ - NO TO BARDZO SIĘ CIESZĘ ŻE SIĘ W KOŃCU SPOTKAMY. SUPER.

Właśnie od stania na rękach zaczełem, chcę dojść wlaśnie w tym celu do jakiegoś konkretnego poziomu, ale w barkach zakwasy mam zarypuckie.
Nirok to już w tym Jest MISTRZEM, ale spokojnie dam rade tylko trzeba bardzo dużo treningów i cierpliwości, na razie zaczelo mi wychodzić stanie na rekach.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
A tamten konkurs chyba widzieliście?



Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Fajne,to "świąteczne drzewko":) Tak mnie trochę korci żeby spróbować.Może się jednak skuszę? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2482
Dzisiaj sprawdzałem maksa w podciąganiu. Udało mi się zrobić 20 podciągnięć "siłowych", byłem pewny, że prostuje ręce do końca a tu na filmiku sie okazało, że jednak nie, minimalnie zgięte łokcie...
U Was też tak jest? czy tylko ja lece tak z rozpędu? Mam wrażenie, że uzyskanie pełnego wyprostu dość konkretnie wybija mnie z rytmu podciągania.

Zmieniony przez - AntyTalent w dniu 2012-12-12 22:12:11

100% pasji, 100% szczęścia.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIEG NA 1 KM

Następny temat

Kolce do biegow przeszkodowych

WHEY premium