SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT CZ.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 195150

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No ilość jest imponująca Muscli na bramce.
Ja na razie nie wypowiadam się na temat Muscli bynajmniej swoich, bo straciłem chęci nawet do małego treningu, nie mogę się pozbierać z samym sobą - Nic mi się nie chce (Taka prawda).
Liczę na to ze dojdę jakoś do siebie.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Lapson1
konik - aktualnie trenuje w domu jak mam czas ale nie crossa bo go to mam w robocie :) To co wykonujecie teraz to w zasadzie też jest CF tylko bez ciężarów. Chciałem wczoraj spróbować zrobić Normal mode ale nie miałem jakoś energii.

Wlasnie - To wychodzi na to że ja też mam Krosfit zawsze w robocie do 14 godz. Mimo wszystko trenuję i daję z siebie wszystko jeszcze na treningach wieczornych łączac z obowiązkami domowymi.

Rozgrzewka przed czym kolwiek jest ważna , bo jak sam powiedział Marek wszystko jest zastane, lecz po rozgrzewce i 15 min przerwy można się pobawić w różne konkuręcje. Wiem to tez po sobie.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
na muscle up macie jakis fajny trening ??? jakie tam miesnie pracuja ? barki trzeba robic ?

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
pumpsuper
na muscle up macie jakis fajny trening ??? jakie tam miesnie pracuja ? barki trzeba robic ?

Przede wszystkim podciąganie , pompki zwykłe, na poręczch, na drązku.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
Skołuje jeszcze kamere i mozna sie pobawic w filmiki na youtube :) mysle ,ze za miesiac jak forma bedzie wracala to zaczne powolutku zabawe z Wami ;D W sumie teraz moglbym juz cos nagrac ale po co jak i tak za 1-2 miechy przebije to pewnie xd

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
pumpsuper
W sumie teraz moglbym juz cos nagrac ale po co jak i tak za 1-2 miechy przebije to pewnie xd

Zmagań z lutego już nie będzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506
bo straciłem chęci nawet do małego treningu, nie mogę się pozbierać z samym sobą - Nic mi się nie chce (Taka prawda).
Liczę na to ze dojdę jakoś do siebie.

Chyba każdy przy spadku formy ma doła,spróbuj coś zmienić w treningach na jakiś czas,albo zmień miejsce np. na salę gdzie chodzą ci judocy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
drazekm
pumpsuper
W sumie teraz moglbym juz cos nagrac ale po co jak i tak za 1-2 miechy przebije to pewnie xd

Zmagań z lutego już nie będzie :)



ale beda z marca ! :D

Jezli chodzi o spadki to tez to strasznie przezywam .. :/
Nie chodzi tutaj nawet o podciagania ale ogolnie o cala silke itp... Niby tylko jeden miesiac i 1,5tyg lezenia w lozku na antybiotyku a spadki sa astronomiczne
pamietam ,ze na pierwszym treningu po tej przerwie wyszedlem po 20 min z silowni bo bylem wk***io** zmeczeniem i slabizna.. az doslownie plakac sie chcialo ... teraz znow 3 miechy trzeba bedzie to wszystko nadrabiac bo miesnie zalezaly sie a organizm oslabil :/ Zaczynam suplemacje od nowa i mam nadzieje ,ze za miesiac juz bedzie duzo lepiej :) ale zaczynam ostro trenowac i nie przejmuje sie tym wszystkim bo wiem ,ze bedzie dobrze :) Teraz mam w koncu taki plan ,ze robie bic/klata , tric/plecy 2-3x w tygodniu kazda partie :D niby klate itp.. mozna raz robic na tydzien aby sie zregenerowala ale sam ocenie czy zeczywiscie bede slabszy :) ogolnie dzisiaj nie mialem sily na plery i trica no ale ostatnio caly czas ilka ;D jutro odpoczynek i pojutrze klata z bicem /// ma byc good :D

nie martw sie spadkami bo zawsze mozesz je nadrobic :)

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Odnośnie spadków formy,śmieszy mnie zawsze jak ktoś się pyta jak długo trenuję,przeważnie są to młodzi ludzie więc mówię - dłużej niż żyjesz :) i dalej pada drugie pytanie "to ćwiczysz na rzeźbę" :)(wyjaśnienie dla Was wzrost 170 waga 70kg więc jestem szczupły),no i ja na to odpowiadam przede wszystkim ćwiczę bo lubię dalej trenuję dla siły i sprawności.
I teraz moje uwagi do powyższego młodzi myślą że im dłużej się ćwiczy tym powinno się być większym a nie zastanowią się nad tym że nie każdy lubi tuczyć się żarciem,suplementami czy koksem i jedząc to co żona i dzieci nie ma mowy o zbudowaniu większych mięśni,a w końcu są ograniczenia genetyczne i urośnie się do pewnego momentu i stop.
Następna ciekawostka,myślą także ze im dłużej się ćwiczy tym większa siła i tu też guzik prawda bo gdyby tak było najstarsi z najdłuższym stażem dźwigali by po tonie w każdym boju :)
Niestety człowiek jest tak skonstruowany że organizm broni się przed zbyt dużym przeciążeniem i tu właśnie wyskakują-choroby,kontuzje itp.
W końcu przerwy które też się zdarzają z różnych powodów i tu jest odpowiedź dlaczego ćwicząc wiele lat nie każdy jest supermenem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Duf dał drugi film w normal,czas chyba taki sam jak w pierwszym ale widać że nie spieszył się


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIEG NA 1 KM

Następny temat

Kolce do biegow przeszkodowych

WHEY premium