SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT CZ.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 195366

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No wlaśnie, z tą Martą to się lekko pomyliłem.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 527
:) wybaczam:) wstawiam zdjęcie dla pewności wszystkich:) jedno z chłopakami a drugie, moje ulubione :) wieczorem wrzucę filmik:)








Zmieniony przez - TheMissMartex w dniu 2012-07-16 16:13:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 262
Gratulacje Łukasz wreszcie masz swoje upragnione podium;) Prawdę mówiąc spodziewałem się że na zawodach będzie mała frekwencja, może i trochę żałuję że mnie nie było może była by dogrywka o 2 lokatę;). Jeśli w klasyfikacji generalnej będą podliczane zdobyte punkty to podium masz murowane, a tak wogóle to nie pytałeś się jak będą to liczyć i kiedy ukaże się jakaś lista z generalką?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marta-te fotki całkowicie oddają super klimat zawodów Pull-up :) Czekamy na filmik :)

Krzysiek-ja też myślałem,że frekwencja będzie niska,ale że aż tak... :)Co do tych punktów w generalce PP,to Mateusz chyba pytał i podobno mają się niebawem pojawić.Powiem Ci szczerze,że jakbym mieszkał tam gdzie Ty,to też bym się nie zdecydował.Ja jechałem z centralnej Polski 10-godzin z czego stałem między przedziałami 8-godzin/nie było już siedzących/ a spałem może ze 30-min...masakra i nigdy więcej ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 527
W końcu jest:)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Bardzo fajnie wyszedł ten filmik :)

Pojawiło się info na temat M.P w Międzyzdrojach.


Niedziela 5.08.2012

Godz. 14 : 00

VIII Otwarte Mistrzostwa Polski Pull- Up (podciąganie na drążku ) W ubiegłym roku, była rekordowa liczba startujących. W tym zapowiada się niesamowita walka o tytuł. Mamy w Polsce bardzo dużo dobrych zawodników o bardzo wyrównanym poziomie, więc wskazanie faworyta tych zawodów jest nie możliwe.
Startować na takich zawodach , z takimi zawodnikami, to prawdziwa przyjemność. Zapraszam wszystkich nie zdecydowanych do startu. Na drążku w Międzyzdrojach będzie się działo, oj będzie się działo.

Sędziowie FSSiU Międzyzdroje :
Ireneusz Kuraś
Sasza Możarow
Michał Szymerowski
Anna Lewandowska
Prowadzenie - Janusz Łopuch
Muza DJ Kuba

W Międzyzdrojach można jeszcze znaleźć noclegi po przystępnej cenie z całodziennym wyżywieniem.
Wszyscy zawodnicy startują w strojach przygotowanych przez organizatora.
Miejcie przy sobie dokument stwierdzający tożsamość.
Zawody i konkursy sportowe wiążą się z dużym ryzykiem uszkodzenia ciała lub kontuzji, w związku, z czym każdy z uczestników startuje na własne ryzyko i odpowiedzialność, zrzekając się tym samym w przypadku odniesienia kontuzji, jakichkolwiek praw do roszczeń w stosunku do organizatora.
Przez udział w Festiwalu Siły Sprawności i Urody wyrażacie zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez strongman.pl w celu prowadzenia akcji promocyjnych i marketingowych związanych z Festiwalem. Wyrażacie zgodę na prezentacje przez strongman.pl i inne media swoich zdjęć w celach marketingowo-promocyjnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
obejrzałem cały filmik :) no rzeczywiśćie fajne było sędziowanie :) widać się ostro wzieli za technikę, takie podciąganie jest szalenie trudne. Fajnie było z tym gwizdkiem, ogólnie sędziowie 100 % na plus.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-teraz nie ma lipy z sędziowaniem:) Trzeba mieć się na baczności z tą brodą,bo z 30-powtórzeń może zrobić się 15.... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Uuuuuuuu - Łukasz ale sito z was zrobili heh, fantastyczne zawody z tą brodą i tak myślałem że mi się spodobają. U ciebie jak zwykle pierwsze powtórzenia spalone , bo wiem że jesteś przyzwyczajony do starych zawodów, ale to nic taka siłówka zawsze mi się podobała. Zaraz biegnę na trening wypróbowac ten sposób z brodą (nawet sobie wezmę gwizdek) he,he.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIEG NA 1 KM

Następny temat

Kolce do biegow przeszkodowych

WHEY premium