SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT CZ.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 195264

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
no nie wiem, nie miałbym za złe, jakby nie zaliczyli tej próby, youtube juz przekonwertowało tak mi się wydaję

Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2012-05-23 10:53:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
matkus1
no nie wiem, nie miałbym za złe, jakby nie zaliczyli tej próby, youtube juz przekonwertowało tak mi się wydaję


Świetny wynik i pierwsze miejsce, gratuluję... powinni Ci zaliczyć bo nie robiłeś gorzej od innych.
Ja pobrałem z YT filmik przez Firefox i zajmuje tylko 7mb...to się nazywa kompresja dopiero.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
własnie ja mam wrażenie, że gorzej od innych, dziś jeszcze zrobię próbę z lepszą techniką się postaram i mniejszy troszkę wynik wyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
co myślcice o tych zawodach?, podciąganie tam zaczelo się od okolo 2:40



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Mateusz - Gratulacje sukcesu Mistrzu Świata. I powiem Ci tak, że kurde moim zdaniem na pewno 50x będziesz mial zaliczone, a czy te 51x to już nie wiem.
Technika orginalna nie przekraczająca norm podciągania się siłowego.
Wielki szacunek i film możesz śmiało wysyłać.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
dziekuje wam wszystkim za dobre słowo i uznanie, ale wydaję mi się, że jesteście nieobiektywni, wyślijcie ten filmik, bo ja nie wiem jak to się robi, a ja przygotuję filmik z lepszą techniką, bo wydaje mi się że ta moja próba nie przejdzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 688
Dzisiaj w robocie podczas przerwy otwieram gazetę regionalną na dziale sportowym, patrzę, a tu Szprotawianin Konik opisany w pierwszym artykule ;D Pochwalił się wynikami i zachęcił czytelników do pociągania się na drążku ;D dobre ;D specjalnie do Ciebie przyjechali czy jak ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-Gratuluję wyniku! Takiego filmiku się spodziewałem.51-powt.w takim stylu,to już maskara! Powinni Ci to zaliczyć.Zobaczymy jak będzie odpowiedz "światowych gwiazd" :)

Co do tych zawodów,to technika zbliżona do rywalizacji w Pabianicach,ale tempo u niektórych trochę szybsze.Łukasz Pawłowski oczywiście na podium :)Jan Wyduch taką techniką 30-powt a Rekord Guinessa 64-powt. w 60-sek... Jednak podciąganie a podciąganie,to też jest różnica :)

No to Mariusz się nic nie chwalił ?? :)

Zmieniony przez - lukix w dniu 2012-05-23 18:20:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
przygotowałem następny filmik 46 powtórzeń tylko, ale technika mucha nie siada i wolę takie 46 niż poprzednie 51. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-zostaw tamten filmik.Piątka na przedzie.. robi lepsze wrażenie :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIEG NA 1 KM

Następny temat

Kolce do biegow przeszkodowych

WHEY premium