SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT CZ.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194752

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Pewnie będziesz się miał okazję przekonać :)

A,jeszcze 3 tygodnie treningu i koniec, później zawody i robię sobie 2 miesiące przerwy. Trochę roboty mi się nazbierało wkoło domu. Ogólnie przerwa się przyda.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Marta - ja podejdę do Ciebie w Międzyzdrojach żebyś mnie sfilmowala. Później będzie z czego się posmiać hi, hi.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-ja też po zawodach robię trochę luzu,bo ostatnio chodzę dość mocno przemęczony.Czuję,że i tak nie wytrzymam dłużej niż tydzień,ale chociaż może mi zejdą te sińce spod oczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
mi ostatnio nic na drążku nie wychodzi, tak długie przerwy mialem w treningach, że nie jestem pewny czy w tym roku wystartuje jeszcze gdzieś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Mariusz-ja też po zawodach robię trochę luzu,bo ostatnio chodzę dość mocno przemęczony.Czuję,że i tak nie wytrzymam dłużej niż tydzień,ale chociaż może mi zejdą te sińce spod oczu

No właśnie Łukasz - też już mam powoli wszystkiego dosyć - tylko praca trening , praca trening i non stop to samo. Należy mi się krotka przerwa. Trenuję drązek z pasją i zamiłowaniem, a w tym roku to już chyba odwalilem trening za trzy lata. To samo zaczynam czuć przemęczenie i widzę też jakieś since pod oczami. Forma moja idzie do gory , ale kurde jakim kosztem.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
matkus1
mi ostatnio nic na drążku nie wychodzi, tak długie przerwy mialem w treningach, że nie jestem pewny czy w tym roku wystartuje jeszcze gdzieś :)

Ja czuję Mateusz że z tobą coś się dzieje, już zauważylem to jeszcze przed Garwolinem. Masz konkretny spadek formy.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
zgadza się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-szkoda że ostatnio nie masz weny do treningów,ale mi też ostatnio przy tych upałach sporo gorzej się trenuje.Z Twoim potencjałem,to wcale nie trzeba szaleć z treningiem-wystarczy tylko trochę regularności i wygrywasz wszystkie zawody jak lecą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Zwyczajnie jesteście przetrenowani,zapieprzamy ostro z treningami zdaje się już prawie rok bo od sierpnia jak z Łukaszem odświeżyliśmy ten wątek,ja ostatnio miałem pnd po wyżej uszu zbrzydło mi i robiłem sobie inne ćwiczenia i teraz wracam z ochotą ponownie do niego ale zdaje się Wy przez te zawody nie możecie sobie na to pozwolić,szkoda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 262
Zgadzam się z tobą Marek żaden organizm nie wytrzymałby nieustannie tych samych ćwiczeń przez tak długi czas. Zawody zawodami ale treningi warto urozmajcać lub zrobić sobie przerwę zwłaszcza teraz gdy jest upalna pogoda, potem na pewno będzie większa chęć do ćwiczenia i organizm się zregeneruje ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIEG NA 1 KM

Następny temat

Kolce do biegow przeszkodowych

WHEY premium