SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT CZ.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194451

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
matkus1
a ja się zregnerowałem ostatnio i będę jutro próbował dobry wynik nakręcić na drążku w podciąganiu (być może swój rekord życiowy), szykujcie się na mały szok xD

Powodzenia Mateusz, do tej pory jestem w szoku z twoim dotychczasowym podciąganiem, a co dopiero będzie jutro.

Mateusz, a jak ty teraz, lub ostatnimi czasy ćwiczysz podciąganie???

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
ostatnioo ćwiczyłem klatę i to mnie bardzo wzmocniło, drążka prawie wcale, najszersze grzbietu się regenrowały z 1,5 tygodnia takie cuda się działy :):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
matkus1
ostatnioo ćwiczyłem klatę i to mnie bardzo wzmocniło, drążka prawie wcale, najszersze grzbietu się regenrowały z 1,5 tygodnia takie cuda się działy :):)

Właśnie Mateusz - Ja jak przycisne klatę na lawce poziomej, zrobię zwyklych pompek i pompek na poręczach, to też jakoś lepiej mi idzie podciąganie razem z Musclami, oczywiście po rozgrzewce.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
bardzo powiążane jednak te mięsnie, jako ciekawostkę dodam, że jak mocniej podjechałem tricepsy, że aż piekły, to na drugi dzień podciągałem się na maxa tylko 20 powtórzeń będąc w formie, dziwne ale tak było już nie raz

Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2012-09-15 21:20:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
matkus1
bardzo powiążane jednak te mięsnie, jako ciekawostkę dodam, że jak mocniej podjechałem tricepsy, że aż piekły, to na drugi dzień podciągałem się na maxa tylko 20 powtórzeń będąc w formie, dziwne ale tak było już nie raz

Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2012-09-15 21:20:26

To samo mi się dzieje jak mam zakwasy w klacie, nie mogę też się podciągać, ale jak zakwas minie to jest OK'

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
lukix
Ciekawe z tym konkursem.Jak na razie chyba z 10 osób dopiero wrzuciło filmiki.One chyba nie są jednak obowiązkowe,tylko te osoby nie będą brały udziału w przyznawaniu nagród za półfinały.Te muscle mają być z pełnego doprostu ramion i tu czuję,że u 70% zawodników będzie problem :) Sędziowie będą mieli kupę roboty-...:) Obym się jednak mylił :)


Dawno tu nie zaglądałem. Po zawodach w Sosnowcu dałem na luz i ostatnio mało trenuję. Zapisałem się na te zawody w Musclach... wcześniej nie kręciłem filmu do eliminacji bo mi się nie chciało a potem jak chciałem to nie miałem czym-( Już myślałem że jak się nie nagraa eliminacji to nie można brać udziału w półfinale a tu niespodzianka nie są obowiązkowe

Forma słabiutka, ale jednak zebrałem się i nagrałem dziś filmiki aparatem cudo techinki[upadł parę lat temu i obiektyw się nie chowa, ostrość zanika- żeby było coś widać to tylko na lekkim zoomie, filmy i zdjęcia od razu w ramce-P,cuda na kiju].
Właśnie wrzuciłem:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-filmik ze 100-powt. w czasie 11.38-jest nagrany,ale w poniedziałek postaram się o lepszy czas :)

Mateusz- a Ty nie wrzucasz filmiku z eliminacjami? Jest czas do dzisiaj do 22? :)

Chciałem się pobawić w obstawianie Waszych wyników półfinałowych,ale nie wiem w jakiej jesteście dyspozycji :) No i jak te przerwy na górze 5-sek.,to ilości Wam spadną troszkę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No Jaruś, ale dałeś radę - Super. Jednak Ci forma spadła - widać po tobie.

Łukasz no szkoda że nie bieżesz udziału, ale nic straconego - może w przyszlości, w sumie nic straconego. Masz okazję do wytrenowania się.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
konik506
No Jaruś, ale dałeś radę - Super. Jednak Ci forma spadła - widać po tobie.

Łukasz no szkoda że nie bieżesz udziału, ale nic straconego - może w przyszlości, w sumie nic straconego. Masz okazję do wytrenowania się.


Trochę spadła niestety, ale teraz przy słabszej formie będzie szybciej widać progres Dziś jeszcze na zakwasach kręciłem filmy...bo przedwczoraj zrobiłem po 10serii podcigania i dipsów po dłuższej przerwie i wszystko boli.

Co do muscli to zupełnie nie wiem ile zrobię bo w tym roku może ze 3 razy byłem je robić na bramce... Jest 2 tygodnie to potrenuję żeby sie nie skompromitować i zrobić koło 15.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
1-Matkus1-28
2-Konik506-26
3-Tatar-25
4-Barstunts-24
5-Jarek2806-23

Tak typowałem wyniki półfinałów.Uwzględniłem te 5-sekundowe przerwy na górze.Jak będę najbliżej,to podzielimy się suplementami od Hi-Tec
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIEG NA 1 KM

Następny temat

Kolce do biegow przeszkodowych

WHEY premium