SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT CZ.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194423

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No Ciekawa technika, aby klatka dotkła podlogi - to najważniejsze, a glowa nawet może być pod sufitem.

Hm - jutro ostatni dzień zaliczeń - kto chętny może się poprawić.
Do takich osób zaliczam się ja - Duf zaliczyl mi 6 próg i cieszę się że mnie sprawiedliwie ocenił.

Marek trzymam za Ciebie kciuki na 90 powt. - bo niczym nie odstajesz od czołowki Światowaj.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Widziałem właśnie,że pojawiło się sporo nowych filmików.Pompki cieszą się zdecydowanie największą popularnością.Będzie ciekawa walka do końca :) Ten Mark C-robi straszną miazgę w musclach.3runMasterX też nie skumał o co chodzi z tym podciąganiem :)

Zmieniony przez - lukix w dniu 2013-01-30 18:35:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Fajnie że nam zaliczył,ciekawe że co człowiek to te pompki inaczej wyglądają,fakt u każdego by można się do czegoś przyczepić ale nie o to chodzi jutro po południu ja będę walczył jak będzie mniej najwyżej nie wyślę ale wam pokażę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19
W marcu (23.03.2013)w Złotej jest ogólnopolski drużynowy i indywidualny turniej w gimnastycznym trójboju siłowym jest tam podciąganie na drążku nachwytem, pompki na poręczach i skłony tułowia polecam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
ukszlota2013-wiemy o tej imprezie:

http://gminazlota.tbu.pl/wiadomosci/news.php?id=2803

Podaj więcej szczegółów:podciąganie będzie siłowe czy techniczne? Jakieś limity czasu przy podciąganiu i pompkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Łukasz znasz angielski? jak tak to czy możesz mi powiedzieć co on mówi ba początku?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek- z tym moim angielskim,to kiedyś było sporo lepiej niż teraz,bo jestem mniej na bieżąco. Z tego co skumałem,to Lee odnosi się do osoby o imieniu,ksywie Jazz i mówi że teraz jest rok 2013 w którym to będzie wyrównywał rachunki.Nie zrozumiałem środkowego zdania,ale chodzi głównie o te niewyrównane rachunki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Dzięki,bo z gestykulacji myślałem że mówi że pierwszy będzie on :)
A teraz mój obiecany filmik z drugiej próby pompek


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-bardzo ładnie.Robiłeś szybciej,ale przy poprzedniej próbie w przedziale między 30-60 robiłeś pełniejsze doprosty w łokciu.Ciekawe czy Duf to uzna. Ivan też podważył te łokcie.Końcówkę za to bardzo chwali

Szkoda,że nie uznał,ale może uda Ci się wieczorkiem zrobić podobny wynik.

Zmieniony przez - lukix w dniu 2013-01-31 18:07:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
DUF nie zaliczył z tego co zrozumiałem, jak chcę mam poprawić na półnago aby było widać doprost łokci,wieczorem spróbuję jeszcze raz.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIEG NA 1 KM

Następny temat

Kolce do biegow przeszkodowych

WHEY premium