SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT CZ.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194332

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Dzisiaj nie będzie tego filmu mojego, bo dopiero 23% naleciało przesłanego filmu.
Film jest denny i nie podoba mi się on, ale tylko wam pokaże jutro.
Na pewno zrobię lepszy.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506
Dzisiaj nie będzie tego filmu mojego, bo dopiero 23% naleciało przesłanego filmu.
Film jest denny i nie podoba mi się on, ale tylko wam pokaże jutro.
Na pewno zrobię lepszy.

Mariusz czekamy,już chyba powinien się przesłać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Wczoraj wylączyłem komputer, to przerwalo, a teraz wpuścilem od nowa.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506
Wczoraj wylączyłem komputer, to przerwalo, a teraz wpuścilem od nowa.

Tak myślałem to znowu sobie poczekamy,gorzej jak dnia ponownie nie starczy :)
Jaką masz szybkość internetu?,albo za duże pliki konwertuj je do mniejszych rozmiarów ile ten ma megabajtów ?

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-04-08 16:43:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Marek - wczoraj mi pokazywało az 3 godz, a dzisiaj będzie za pół godziny, coś się wczoraj dzialo, pierwszy raz mialem takie coś.
Film będzie za pól godz pod tym linkiem, a ja muszę teraz iść z domu.



Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Wrzucaj spokojnie,co Ci się w nim nie podoba?
Ćwiczenie wydaje się łatwe,ale idzie się zmęczyć co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 262
Świetna próba Mariusz, tym banalnym ćwiczeniem mozna sie zmęczyć. Ja odpoczołem sobie troche i dzisiaj znowu spróbowałem Normala wykonałem go w 4:11 tylko nie mam jak zabardzo nakręcic bo mój drązek jest tak skonstruowany że musiałbym robić podciagnięcia tyłem do kamery - a to raczej nie jest mile widziane i źle wygląda - jak mi śnieg spod drążka na podwórku stopnieje to wtedy coś nakręcę i czuje że 4 min mogę złamać;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Dzięki wam.
Nie wrzuce tego ,bo mi się nie podoba, nakręce następny.
Można przy tym się zmęczyć, ale przez takie ćwiczenie będzie większą wydolność. i progress .
Męczą mnie najbardziej 2 ostatnie serie , wtedy tracę oddech, no i wtedy mój organizm czuje że musi 5 sekund. odpocząć , bo nie zrobi 5 podciągnięć.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Mariusz,ale miałeś napisać co Ci się nie podoba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
100 stamina chciał pobić LWT.Czas kosmiczny,ale Duf mu chyba jednak nie zaliczy :)





Spróbowałem dziś na treningu tego normala i wyszła lipa... :) Zrobię w piątek drugą próbą,ale raczej dużo jej nie poprawię....
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIEG NA 1 KM

Następny temat

Kolce do biegow przeszkodowych

WHEY premium