SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT CZ.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 195015

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
pumpsuper-pochwal się tym co wychodzi Ci teraz najlepiej :)

Marek-masz szanse urwać jeszcze sekundę lub 2,3.Ciężko to ocenić...,bo to chyba zależy od Ciebie.Widzę że pojawiło się tam jeszcze dwóch bardzo mocnych gości. Jeden,to robi miazgę,bo ma szanse w Bar-Baric'u na 2:30!...






Tutaj podciąganie jest ładne, ale pompki zwykłe totalnie popsute i niewydaje mi się żeby był ten filmik uznany.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Kurka wkurza mnie DUF z tym zwlekaniem z wynikami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
drazekm
Kurka wkurza mnie DUF z tym zwlekaniem z wynikami.

Jak będą wyniki to i Marek będzie wkużony - Będzie walczył o dobrą pozycję .
A czas najlepszy to nie wiem jaki będzie.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Bo nawet nie wiem czy uznał mi ten filmik z czasem 52s i które to będzie miejsce?

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-02-18 19:57:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
drazekm
Bo nawet nie wiem czy uznał mi ten filmik z czasem 52s i które to będzie miejsce?

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-02-18 19:57:54

Marek - Twój filmik jest na 100% super.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Wyniki z opisem - Jeszcze do końca miesiąca daleko.

Ok, aby zaoszczędzić czas i przestrzeń, ja będę się wypowiadał na temat najnowszych próbach wszystko w jednym poście. Jedną z rzeczy, o których warto pamiętać, zwłaszcza w trybie normalnym, jest taki nacisk na szybką jazdę, niektórzy faceci poświęcają formularz w procesie. Pompek mają być w klatce piersiowej do podłogi i całkowicie wysunięta, spadki muszą być głębokie. Jeśli będę musiał usiąść i spojrzeć na swoje powtórzeń w kółko, czy trafisz cały ROM oznacza, że ​​nie są wystarczająco dobre.

Sosna BB próba - bardzo czysto, twój normalny próba, bardzo dobre, chociaż twój pompek spojrzał luźniejsza niż normalnie, platforma nie była zbyt sztywna.

Drążek - normalna próba mode, sprzęt uzywasz na siłowni wykonana forma wyglądać nieco niewygodne, ale nie najlepiej z tym, co miał.

Saibov - Twoje pompek były krótkie, znów ma wątpliwości, ponieważ koncentrują się na szybkości

Gayva - Twoje spadki nie wygląda wystarczająco głęboko i konsekwentnie swoje pompek były krótkie

Billy - twój dipy kołysać w przód iw tył, a nie w górę iw dół, niektóre wzloty ściąganej spojrzał krótko i nawet przy złym kącie aparatu w push up i ciemnej koszuli mogłem powiedzieć Twoja platforma tonie w środku. Przez ostatnie kilka powtórzeń to prawie wygląda jak kobra jogi.

Ash - wielka szybkość ale Twoja forma nie jest wystarczająco dobry, zgodnie z definicją zawartą w regulaminie konkursu. Pompek w szczególności były krótkie, spadki mogły być zbyt.

Giallo - bardzo złe oświetlenie ale wydawało się oczywiste, że twój Spadki nie były wystarczająco głębokie

Gediminas - wyglądał jak legit 51 sekund normalnego trybu, ubrania ciemne sprawiło, że nieco trudne

Bezpłatne Smack - twoje ostatnie ups mięśni wydawało się ok, chociaż ty 4 zamiast 3. Powodem nie liczę, bo to jest twój pompek nie dostać się wystarczająco głęboko "skrzynię na pokład!"

Satetsu - nice kontrolowany tryb normalny. Jedyną rzeczą, chciałbym prosić o kolejnych próbach jest strzelać Spadki i pompek z boku, jeśli to możliwe

Luty 2K13 Forum Challenge - The Time Machine

Tryb normalny
Gediminas -: 51
Drążek -: 52
Sosna -: 53
Ivan -: 54
Ray -: 58
Mariusz -: 59
Satetsu - 1:21
DUF - 1:25
Muhammad - 1:37
Stratos - 1:46

Hard Mode
Saibov - 1:35
Mariusz - 2:08
Mushu - 2:40

Bar-barowy Tryb
Saibov - 3:19
Sosna - 3:44
Mariusz - 5:19

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Przed chwilą też to czytałem na BB,jestem zadowolony z drugiego miejsca i w ogóle że mi uznał,bo kilku odwaliło lipę i muszą poprawiać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
pull up tzn nadchwytem czy podchwytem ? :)

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Teraz się zastanawiam, jak uda mi się zejść z czasem poniżej 51s czy wstawić filmik czy czekać na filmy innych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
drazekm
Teraz się zastanawiam, jak uda mi się zejść z czasem poniżej 51s czy wstawić filmik czy czekać na filmy innych?

No jasne ze wstawiaj - niech się męczą chłopaki.
W ogóle poniżej 52 sek to już są niesamowite wyniki.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIEG NA 1 KM

Następny temat

Kolce do biegow przeszkodowych

WHEY premium