SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT CZ.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 195468

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506
Marek - Raymond zrobil bliski czas twojemu, minimalnie gorszy, ale też świetnie mu poszło.

Widziałem, przyciąłem swój filmik z przodu i z tyłu i różnie pokazuje czas 46 lub 47 sekund więc jeżeli Duf zaliczy to jeszcze nie wiem jaki czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
matkus1
Witam po przerwie :) nie wiem czy widzieliśćie ale są zawody Mistrzostwa Polski w Trójboju gimnastycznym http://gminazlota.tbu.pl/page.php?kat=21&main=85&id=135 


A o tych zawodach wiemy Łukasz nam pisał łącznie z regulaminem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
To 23-marca będzie sądnym dniem :) Rywalizacja na dwóch arenach.Mariusz i Daniel w Poznaniu i Mateusz w Złotej :) Ciekawe jak to wszystko wyjdzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
tak trenowałem, że przez cały ten czas 0 drążka :) chociaż nie, jak robiłem brzuch to po 3 serie podciągania z nogami w poziomie :) MArek z 10 podciągnięć bym zrobił w dobrym tempie ale już dipsów 20 to w takim tempie, że żółw byłby szybszy :):) w ogóle jeszcze nie w formie jestem, cały styczeń w łóżku leżałem, teraz dopiero skrzydeł powoli nabieram :)

Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2013-02-21 11:12:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
lukix
To 23-marca będzie sądnym dniem :) Rywalizacja na dwóch arenach.Mariusz i Daniel w Poznaniu i Mateusz w Złotej :) Ciekawe jak to wszystko wyjdzie :)


a to w jednym dniu wszystko :) ?

a czemu Lukasz nie startujesz, brak formy :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
a i przypomniało mi się, w listopadzie sporo tricków na drążku się nauczyłem, ale mrozy przyszły i już na drążkach nie ćwiczyłem wtedy :) miałem też 2 treningi na kółkach gimnastycznych, tam zrobić muscle upa to dopiero jest wysilek, nie to co na drążku. :)

Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2013-02-21 11:28:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
matkus1
a to w jednym dniu wszystko :) ?

Różni organizatorzy Mu i dwubój organizuje Masti z sfd a to co Ty pisałeś kto inny i podejrzewam że wzajemnie nie wiedzą o swoich imprezach.Mateusz wracaj do formy co będziesz rywalizował w bar-barians.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
no mam nadzieje, że uda mi się odzyskać formę drążkową :)i jeśłi tak będzie będę was czynnie wspierał w rywalizacjach bar - barians :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
matkus1
a i przypomniało mi się, w listopadzie sporo tricków na drążku się nauczyłem, ale mrozy przyszły i już na drążkach nie ćwiczyłem wtedy :) miałem też 2 treningi na kółkach gimnastycznych, tam zrobić muscle upa to dopiero jest wysilek, nie to co na drążku. :)

Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2013-02-21 11:28:15

Z tych trików coś nagrałeś?
Ja w tamtym toku też zaczelem na kólkach kilka treningow i zobaczylem że nie mogę zrobić Muscla i nastała zima i dalem sobie spokój.
Mateusz brakuje nam tu Ciebie do konkursów w Bar-Barians - wracaj do formy. Każdy z nas coś reprezentuje sobą, a więc możemy powalczyć.

Ja jade na Muscle do Poznania , nie gwarantuję dobrej formy, anie miejsca na podjum, ale te 10 Mu zrobię zawsze. (Nawet w Kurtce he,he)



Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
nic nie grałem, miałem nagrywać z ekipą z mojego miasta, ale zima przyszła i się wszystko rozchwialo, ale bedzie cieplej to coś nagramy, ja bym zrobil z 4 muscle ale więcej raczej nie na tą chwilę
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIEG NA 1 KM

Następny temat

Kolce do biegow przeszkodowych

WHEY premium