SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT CZ.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194403

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
a nie wiem, ze 4 muscle dam radę bez przygotowania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-bez przygotowania zrobisz 4 a z przygotowaniem 34... :) Ciekawa będzie ta Wasza rywalizacja.Czuję że będziecie we dwóch z Mariuszem na finałowym podium :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
nie wiem :) teraz jestem przepity, a jak mi przejdzie to będę podciągał się bez obciążenia na czas, a muscle dopiero w następnej kolejnosci :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
ja powiem więcej po każdym promilu we krwi 10 powtórzeń więcej na drążku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Amerykańscy naukowcy przeprowadzili badania i też im tak wyszło :) Musimy tego spróbować na najbliższych zawodach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
A może takie kombinacje Muscli - Podchwytem i nachwytem.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz -fajne,fajne.Widzę że przygotowania do konkursu muscli idą już pełną parą :) Ja bawię się teraz w dynamiczne podciąganie do klatki i zacznę powoli próbować zarzucać łokcie.Zobaczymy co z tego wyjdzie? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Dzisiaj probowałem podciągania z 30 kg i niestety już bez zmian - 30 kg 11x . Film kręcilem, ale mam już taki, a więc nie będzie potrzebny.
Forma stoi. Później podciągalem się z 20 kg, ale już tylko zwykłe serie, no i na koniec podciąganie bez obciążenia, też kilka seri.
Jak zwykle już muszę czekać do wiosny , wtedy znów coś się ruszy z podciąganiem.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-no to forma nadal wysoka i najważniejsze że jest stabilna :)

Ja-jeszcze jutro pobawię się w podciąganie do klatki a od przyszłego tygodnia zrobię kilka treningów na bramce :) Spróbuję najpierw zarzucać jeden łokieć.Jak się uda to dwa.Spróbuję też za radą Marka zacząć muscla od góry :)Ciekawy jestem jak to wyjdzie.Czuję się teraz jakbym od początku zaczynał treningi na drążku:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIEG NA 1 KM

Następny temat

Kolce do biegow przeszkodowych

WHEY premium