SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT CZ.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 195187

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
Organizujcie to chlopaki ,ja na jakis czas uciekam :) dostalem cynk o dobrej miejsówie na powietrzu z dobrymi drabinkami :) zaraz jade w teren i zbadam to miejsce. Myślę ,ze jak uda mi sie załatwić/kupic jakąs kamerę to podłączam sie od polowy marca pod ten temat i jazda z koksem... Takie miesieczne konkursy to fajne wyzwanie , mozecie nawet organizowac 2 albo wiecej zadania na 1 mesiac //np tak jak robicie teraz harda,normala,bar itp..:) Mozna tez co miesiąc aktualizować rekordzistów itp.. co miesiac beda pozycje do pobijania :) a jak ludzie zobacza osobny dzial czy tam temat to na pewno pojawi sie duzo wiecej osob do rywalizacji :)

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
Jest tam wysoki drazek tylko na musce up i na podciaganie /// na dipsy niestety nie ma..

Zrobilem te muscle up tylko nie wiem czy tak mozna // jest pelny zwis i wyprostowane rece potem po zrobienu do gory tylko ,ze lewa reke mam silniejsza od prawej i podczas wybicia do gory widac ,ze lewa reka ciagnie bardziej cale cialo do gory niz prawa// tak jakby prawa zostawala w tyle /// przechylam sie na jedna strone bardzie.. moze tak byc ?
ale wyprostowane rece podczas zwisu i w gorze są

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
pumpsuper

Zrobilem te muscle up tylko nie wiem czy tak mozna // jest pelny zwis i wyprostowane rece potem po zrobienu do gory tylko ,ze lewa reke mam silniejsza od prawej i podczas wybicia do gory widac ,ze lewa reka ciagnie bardziej cale cialo do gory niz prawa// tak jakby prawa zostawala w tyle /// przechylam sie na jedna strone bardzie.. moze tak byc ?
ale wyprostowane rece podczas zwisu i w gorze są

Nie bardzo,zrobiłeś MU niesymetryczne najpierw na jedna rękę ale lepiej daj filmik to będzie wiadomo dokładnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
Dokladnie chyba napierw na jedna reke, takiego czegos nie zaliczacie ? mam nadzieje ,ze jest to wina dzisiejszego ciezkiego treningu ... chociaz lewa reke zawsze mialem silniejsza / jak bedzie kamera to wstawie filmik

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Na razie tu nie mamy żadnego konkursu więc i tak nie ma mowy o żadnym zaliczaniu :), ale gdyby był to owszem MU muszą być robione równocześnie na dwie ręce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
Miales na poczatku problemy z czyms takim ? mam nadzieje ,ze to skoryguje :D i o aparaciku juz dzisiaj mysle

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
pumpsuper
Miales na poczatku problemy z czyms takim ? mam nadzieje ,ze to skoryguje :D i o aparaciku juz dzisiaj mysle

To nie był problem,tak zaczynałem się uczyć MU.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
No to trenujemy mu!

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
pumpsuper
No to trenujemy mu!

Popierasz?,to się wpisz
https://www.sfd.pl/Nowy_dział_lub_poddział-t924510.html#post5

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-03-03 17:05:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Łukasz - Już wiem gdzie ta twoja tkanka tłuszczowa, robisz obwody, burple itd , a tłuszczyk poleciał tak jak mi.
Ja też te burple probowałem chyba rok temu, to wiem że jazda jest fajna, szczegolnie pod koniec.
Przez to też kilka kilogramów zgubilem, ale to dobrze.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIEG NA 1 KM

Następny temat

Kolce do biegow przeszkodowych

WHEY premium