SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT CZ.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 195355

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Również gratuluję za zawziętość, ale coś z tego wyszlo.
Marek walczył z Iwanem, aż Iwan przegrał - Super Marek.

Duf coś zmienia na ten miesiąc, będzie może ciekawiej.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
He moje pompki w striptizie podobały się ? :),a może tricepsy?
Mariusz Twoja próba hard mode też super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix
Chłopaki-gratulacje za występy u Amerykańców :)

Normal Mode

Giallo - 95 reps
LWT - 94 reps
Drazek - 85 reps


W sumie miałem szansę być bliżej ich gdybym nie spieprzył tej pierwszej wczorajszej próby bo do drugiej to te parę godzin to za mało aby się zregenerować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-dałeś czadu,było spoko.Twój negliż zrobił furrorę :)Zastanawia mnie tylko zainteresowanie poszczególnymi"modami" Myślałem,że najpopularniejsza będzie wersja z musclami,a tu pompki rozwaliły konkurencję.Podciąganie jak zwykle na szarym końcu-ciekawe dlaczego?

Jednak muscle były najmniej popularne-sorki,sorki :)

Zmieniony przez - lukix w dniu 2013-02-01 20:03:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Łukasz myślę że pompki są najłatwiejsze,a konkurencja podciągania nawet dla mnie trudna choć do najcieńszych nie należę,a kombinacje z MU to już mistrzowska półka więc nie bez powodu konkurencje miały takie nazwy: mode,hard i bar-baric.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-to też zależy od tego co kto w czym czuje się lepiej.Dla mnie konkurencja z podciąganiem jest łatwiejsza niż ta z pompkami.Jeśli chodzi o muscle to też jestem raczej słaby,ale założę się że pokonałbym w podciąganiu wielu zawodników którzy są w musclach bardzo mocni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Każdy ma jakieś ukryte wyrożnienie, np ja też lubię bardzo podciąganie i Muscle do konkursu. A pompki też uwielbiam, ale tylko dla siebie.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
I moje Mariusz ,Marek szczere gratulacje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
dla mnie podciąganie siłowe jest nadal trudne techniczne jest dosłownie 2 razy łatwiejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Daniel-wyniki "podciągania" w Poznaniu pewnie będą kosmiczne:) Ciekawe jak to wyjdzie w uchwycie równoległym,ale 50-powt. chyba powinno pęknąć :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIEG NA 1 KM

Następny temat

Kolce do biegow przeszkodowych

WHEY premium