SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT CZ.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194344

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Łukasz - jestem pod wielkim wrażeniem.
Kurde nie będę Cię chwalił, ale jak na pierwszy MU , TO ZARYPIŚCIE. Teraz drugi i trzeci już będzie łatwiejszy, bo już będziesz miał go z rozpędu. Próbuj dalej, a na pewno rozwiniesz się też w ilości podciągnięć.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Dzięki Mariusz za miłe słowo.Jak pogoda będzie dopisywać,to zrobię jeszcze kilka treningów.Czuję,że mam sporą rezerwę:) Te muscle to fajna odskocznia od klasycznego podciągania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
no bo zwykłe podciąganie strasznie nudzi :) wydaje mi się Łukasz że do 10 muscli w niedlugim okresie czasu będziesz mógł dobić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-też mi się wydaje,że te 10 muscli byłoby w zasięgu.Zobaczymy jak to się rozwinie.W czwartek jak nie będzie padało,to też się przejadę na "bramkę".. )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
matkus1
no bo zwykłe podciąganie strasznie nudzi :) wydaje mi się Łukasz że do 10 muscli w niedlugim okresie czasu będziesz mógł dobić :)

Dlatego oprócz samego podciągania też szukam innych rozrywek na drążku.

Łukasz 2-3 miesiące i 10 MU powinieneś zrobić.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-no 2-3 m-ce ,to nie będę próbował,bo już będzie pewnie zimnawo:) Czuję,że jakbym się skupił tylko na tym,to nawet szybciej mógłbym to osiągnąć:) Niby te 10-muscli,to też żaden wynik :) Czuje,że w Waszym konkursie na pudło trzeba będzie robić 3- z przodu :)Jest Was tam kilku mocnych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Prawda Lukasz - Ten Tatar jest mocny, a teraz chyba jeszcze mocniejszy, czuję że 30 MU zrobi.

Myślę Łukasz że wytrenujesz te MU i będzie OK'

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Łukasz teoretycznie mogłeś z rozpędu robić dalej ale przestałeś bo byłeś zaskoczony że w ogóle Ci się udało ? !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-trochę byłem zaskoczony,ale myślę że jeszcze ze dwa,to bym zrobił bez rozpędu-czysto siłowo.Zobaczymy.Pobawię się jeszcze w czwartek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Dzisiaj byłem w plenerze na drążku ale niestety kiepsko - nadwyrężyłem sobie biceps po na ostatnim treningu pleców i nawet nie zaryzykowałem próbować MU.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIEG NA 1 KM

Następny temat

Kolce do biegow przeszkodowych

WHEY premium