SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam kontratakuje

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122074

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 696 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38106
Martucca
ximan
to już jest niszczenie zdrowia a nie zdrowy styl życia takie cos


Ale to jest tutaj na porzadku dziennym. Plus meridia czy adipex. Clen tez sie juz kilka razy przewinal. Tez mielismy i panne, ktora kupila sobie DNP i pytala jak dawkowac. Nie wiem ile w koncu brala, bo przegonilam. Przeca ja nie handluje trumnami, zeby sobie klientki naganiac

Martucca chyba wiadomości nie oglądasz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Lisus
Dlatego tutaj przychodzą dziewczyny z różnego rodzaju problemami - zdrowotnymi przede wszystkim jedne mniej lub bardziej poważne ale zawsze mają wspólny mianownik. 90 % dziewcząt tego działu ze mną na czele nie wie i nie umie odkręcić tego co się sobie samej robiło, więc "porady" to lekceważące określenie. To są często życiowe sprawy i wyprowadzanie własnego ciała i ducha z ruiny, więc o poradach w kwestii dobrej diety to można sobie w pani domu poczytać,ewentualnie na nie poważnych forach.Więc nie dziw się, że "sztywno" bo to nie jest portal randkowy ani jarmark próżności a ja nie chce ponosić odpowiedzialności za czyjś ekshibicjonizm.

Amen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
ja proponuję poczytać spam dopingu, bo Wy tutaj tyłkami świeccie a tam mają "ubaw po pachy" od 9-10strony
https://www.sfd.pl/Czy_to_zima_czy_to_lato_bije_testa,aż_zanadto!_SPAM_DoPiNg_!!!-t952777-s10.html

A określenie mojego tyłka "ruchałby ją jak tusk polskę" uważam za obraźliwe. No ale ja sztywna jestem

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 696 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38106
Poczytajcie i uczcie się sztuki prowadzenia SPAMu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Runner ta mala, co zezarla DNP? Kto wie... Moze to i ona byla tutaj? Ale kazdy jest kowalem swojego losu. nikt jej tego w gardlo nie cisnal. Sama podjela decyzje i niestety, sie nie ufuksilo. A ile takich jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Runner21

Martucca chyba wiadomości nie oglądasz .


Marta nie musi, to Chuck Norris tego forum - wszystko wie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14943
Martucca
ximan
to już jest niszczenie zdrowia a nie zdrowy styl życia takie cos


Ale to jest tutaj na porzadku dziennym. Plus meridia czy adipex. Clen tez sie juz kilka razy przewinal. Tez mielismy i panne, ktora kupila sobie DNP i pytala jak dawkowac. Nie wiem ile w koncu brala, bo przegonilam. Przeca ja nie handluje trumnami, zeby sobie klientki naganiac


Standardowa pacjentka na gastroenterologi to młoda kobieta głupio się odchudzająca, a potem tak jak piszesz kamienie kałowe itd..

PRZYSZŁY LEKARZ :: Jeszcze 2 lata do wypisywania recept... na koks

FARMAKOLOGIA KLINICZNA ::

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ev, prosze, nie zdradzaj, jaka ja mam tu wladze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Lisus
Dlatego tutaj przychodzą dziewczyny z różnego rodzaju problemami - zdrowotnymi przede wszystkim jedne mniej lub bardziej poważne ale zawsze mają wspólny mianownik. 90 % dziewcząt tego działu ze mną na czele nie wie i nie umie odkręcić tego co się sobie samej robiło, więc "porady" to lekceważące określenie. To są często życiowe sprawy i wyprowadzanie własnego ciała i ducha z ruiny, więc o poradach w kwestii dobrej diety to można sobie w pani domu poczytać,ewentualnie na nie poważnych forach.Więc nie dziw się, że "sztywno" bo to nie jest portal randkowy ani jarmark próżności a ja nie chce ponosić odpowiedzialności za czyjś ekshibicjonizm.


Lis podpisuję się wszystkimi kończynami. Bardzo proszę, niech mi ktos da znac, ajk tu bedzie można na poziomie pogadac, a nie oglądać d...

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
Arphiel
ja proponuję poczytać spam dopingu, bo Wy tutaj tyłkami świeccie a tam mają "ubaw po pachy" od 9-10strony
https://www.sfd.pl/Czy_to_zima_czy_to_lato_bije_testa,aż_zanadto!_SPAM_DoPiNg_!!!-t952777-s10.html

A określenie mojego tyłka "ruchałby ją jak tusk polskę" uważam za obraźliwe. No ale ja sztywna jestem


ja to widziałam już wczoraj
a panowie jeszcze święte oczy tu robią
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia na siłowni a biuts

Następny temat

Potrzebuję POMOCY!

forma lato