SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam kontratakuje

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122049

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Sheep dokładnie...
Ja tam nawet nie marzę o ciepłych krajach tylko żebym chociaż na kilka dni nad nasze może wyjechała

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Ja kombinuję urlop we wrześniu, trochę jak koń pod górkę, ale jestem zdeterminowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ja nie mam nerwów na nasze morze...i pogodę jak w ruletce

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
I jak komuś nie przeszkadzają egipskie plagi to taniej wypocznie właśnie tam i z gwarantowaną pogodą Choć ja jakoś nie garnę się akurat do Egiptu ale jak budżet będzie ciasny to może się przekonam

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
ale na pewno nie pojadę tam latem żeby się żywcem ugotować

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
No ja nie mogę narzekać na Polskie morze (jaki błąd zrobiłam wyżej o szhit, chyba nie myślę od rana).
Za każdym razem jak jedziemy i w jakimkolwiek terminie sierpień/wrzesień to zawsze mamy pogodę

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
A ja kuźwa nigdy, ceny z kosmosu na dodatek ...nieee to nie dla mnie. :/ choć mam naprawdę zayebiste fotki znad polskiego morza - nie swoje w sensie tylko morza i plaży

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
No nic Dziewczęta! Trzeba iść uskutecznić swój spacer farmera !
Targowisko czeka
Miłego dnia Wam życzę i do "zobaczenia" później

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Ja mam teraz nad morze rzut beretem i omg, nigdy w sezonie. Jeździmy na weekend w marcu, maju, październiku powłóczyć się po plaży, ale nie w lecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
ja kiedyś na majówkę pojechałam i poza tym że mało mi głowy wiatr nie urwał było wporzo

Winners train, losers complain.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia na siłowni a biuts

Następny temat

Potrzebuję POMOCY!

forma lato