SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam kontratakuje

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120794

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Nie wiem czy nie gadała, że o 13.
Idź idź Hera może jest coś czego o niej nie wiemy i zaczniemy wszystkie jednak z nią ćwiczyć

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Fuxiatka
Wyłącz! Bo Cię jakaś zaraza dopadnie



Już sobie poszła hopsać dalej na szczęście

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Uff, a było tak blisko
Hera, przyznaj się, zawsze chciałaś z nią poćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
mnie to zawsze aerobiki śmieszą, wczoraj chyba prawie po roku poszłam na jakiś....a tam nowości w dziale... ponoć teraz treningi fitness robi się wszędzie w formie interwałowej, tzn zamiast pić wodę po każdym ćwiczeniu to było truchtanie i bieg z wysoko uniesionymi nogami....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Mnie na całe szczęście nigdy nie jarały grupowe zajęcia. Poza spinningiem jedynie, bo to było ok.
Ale to hospa hospa nigdy
Wolałam zawsze jakiś rower/rolki/basen.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
sforcia ja lubiłam sztangi kiedyś... ale to czasy tak jakoś jak się zaczynałam wkręcać w ladies(podczytywałam,ale bałam się dużych cięzarów).... na jako takie aerobiki chodziłam w ramach towarzystwa raczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Siłownia też u mnie była w latach liecum. Podobało mi się to na maxa, bo moje ciało szybko reagowało na ciężary i fajnie wyglądało.
Później przestałam chodzić no i byłam zbyt duży tchórz żeby zacząć chodzić sama na nowo

A jak aerobiki dla towrzystwa to może być. Inaczej jak laski uważają to za jedyny słuszny trening do osiągnięcia wymarzonej sylwetki

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Hera, dałam radę
Mnie jakoś nigdy nie emocjonowały fitnessy. Chodziłam rok na step w ramach zajęć wf na studiach, ale nigdy nie miałam ochoty na więcej.
Ale w tym klubie do którego się zapisałam mają tylko jeden fitness - nazywa się fightness i zastanawiam się, czy nie spróbować, bo prowadzi to instruktor sportów walki i dziewczyny wychodziły mocno zmęczone
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia na siłowni a biuts

Następny temat

Potrzebuję POMOCY!

WHEY premium