SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam kontratakuje

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120855

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
krowa pierwsza klasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
morris
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
o, chłodzi się to szuka kafelek czy może sprawiłeś mu matę chłodzącą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Aga, właśnie. Jak postępuje adopcja?
Piesek, który był postrzelony został uśpiony. Po miesiącu mojej opieki wet stwierdził, że nie ma szans na poprawę i sąsiad go uśpił. Moim zdaniem mógł spokojnie jeździć na wózku, ale zostałam wyzwana od wariatek. Inna sprawa, że gdyby uciekł z wózkiem i się przewrócił, to umarłby w męczarniach..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
no adopcja została zamieniona na zakup szczeniaka. Stety niestety... Niestety bo chciałam adopcji, ale za długo to trwało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przepraszam za off topa, ale jak bolą kolana, to niedobrze, prawda? oba dwa mnie bolą od kilku dnie i czy istnieją ćwiczenia na nogi nie obciążające tychże? bo się popłaczę... chociaż wiem, że chłopaki nie płaczą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
A "stety" bo po rozmowie stwierdziliśmy że nauczymy małego od podstaw. Ci z tego związku adopcyjnego w ogóle zasypali mnie lawiną wymagań. Nie można z psem wyjechać bez ich zgody na dłużej jak dwa dni. Co tydzień meldunki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Co za skwaaaar!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
ja z moimi kolankami mogę truchtać i robić cwiczenia do granicy bólu/dyskomfortu , tak mi nakazał ortopeda

Oku gdzie ty skwar masz ?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
agataq
morris


Wiesniak mały rozprul w nocy tapicerke na kanapie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia na siłowni a biuts

Następny temat

Potrzebuję POMOCY!

WHEY premium