SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam kontratakuje

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120757

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
No wracałam z angielskiego i było PARNO... wigotność 80% ponoć, jak w tropikach - sąsiad mnie uświadomił bleee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
sfrustrowany niewyżyty piesek... coś mu na kanapie zrobił że ją pokonał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
nie srfustrowany tylko pewnie chcial rozgrzebac sobie posłanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
agataq
A "stety" bo po rozmowie stwierdziliśmy że nauczymy małego od podstaw. Ci z tego związku adopcyjnego w ogóle zasypali mnie lawiną wymagań. Nie można z psem wyjechać bez ich zgody na dłużej jak dwa dni. Co tydzień meldunki


rozumiem że dbają o nowych rodziców pieska, ale to jednak powinno być prostrze niż kupno, żeby te zwierzaczki dom mogły znaleźć :/ a nie tyle formalności!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szajka, mnie w czasie biegania/chodzenia nie bolą a ino podczas np. kucania czy siadania, zaraz będzie że nie mogę ćwiczyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
hej. Hubert zostawiłeś pieska samego to z depresji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
na kilka godzin został. Musze gruba narzute kupić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
huda w kwestii badań pisałam o formedzie, bo nie wiem czy cofałaś się.
Oku, no właśnie. Jak mialam malamuta z adopcji to po prostu zdecydowałam, ktoś zrobił wywiad czy mam warunki, była potem jedna wizyta poadopcyjna. I wolna nasza. A tu jakieś formularze, cyrki i termin - najwcześniej październik.... a mają aktualnie 14 psów w opiece
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Bez sensu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
Musisz mu poświęcić więcej czasu a nie narzutę dawać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia na siłowni a biuts

Następny temat

Potrzebuję POMOCY!

WHEY premium