SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam kontratakuje

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120764

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
idź do mam talent - w odcinku finałowym narysujesz coś z salvadora dali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Siemka! Aga - będziesz w sobotę na siłce? Radam Cię ujrzeć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
Huda
Jak będziesz i nic nie wypadnie to przyjdę ot po prostu
a jak jesteś też w tygodniu to powiedz kiedy , w sensie o której
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
A więc DT zakładam na wt, czw (koło 19:00 - późno, bo i luda mniej, a i mniejszy upał) i so właśnie (jak tylko pan Rafał otworzy drzwi) Aero w dnt to raczej na rowerze i przymusowo - będę kursować do Łużnej, do babci, bo mi mąż auto zabrał..
A Ty jak teraz trenujesz? Bo przyznam, że ostatnio z forum jestem na bakier.

Zmieniony przez - huda w dniu 2013-06-24 16:00:08

Zmieniony przez - huda w dniu 2013-06-24 16:02:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
we wt i czw u mnie aero więc będziem się widzieć :] Z tym mniej luda to już nie wiem, ostatnio w piątek o 17 byłam sama ja i Renia na recepcji. A z rowerem możemy co pokombinować :] Mam tu już kilka tras obcykanych (np przez Kobylankę)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
spadam potrenować - do potem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Eeee..jakby Ci to powiedzieć..mój rower to rower miejski - ma tylko 3 biegi..obawiam się, że ze mną to się nie napedałujesz za przeproszeniem Sama jestem ciekawa, jak podołam trasie Łużna-Gorlice. Pierwsze podejście w sobotę po treningu hehehe.

Acha, Ty nie wiesz przypadkiem, gdzie w Gerlitz są jakieś pielęgniarki-specjalistki od znajdywania żył? Już 3 raz robię podejście do badań hormonalnych i żadna baba nie umie się wkłuć. Bo u mnie nic nie widać niestety. Raz mi się jedna usiłowała wbić w ścięgno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Huda nie opowiadaj horrorów bo mi słabo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Och Obli, kiedy to święta prawda. I zawsze mówię pani: "Ma pani 3 podejścia/wkłucia..za 4 będzie mnie pani cucić".

dla mnie badania krwi to męka i dla pań pielęgniarek też. Kiedyś wzywano do mnie pielęgniarki z neonatologii

A pasuje mi mormony zrobić, bo mam dziwne przeczucie, że mogę mieć zrąbaną prolaktynę albo tsh..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Chętnie pożyczyłabym Ci moją łapę, bo żyłę do pobierania krwi mam zawsze na wierzchu, że z zamkniętymi oczami można się wkłuć, na czucie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia na siłowni a biuts

Następny temat

Potrzebuję POMOCY!

WHEY premium