SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam kontratakuje

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120851

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
u mnie dziewczyny same pakują, ale koperty muszę im obstemplować :) dobra rozgrzewka z rana :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
nie mówiłam, ale wczoraj to mnie nawet basen rozwalił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
dziwnie się czuje w tym tygodniu, ale zakładam że to upał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
ja mam juz 2 okres w przeciagu miesiaca i zwalam na upaly :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
ja sie przyznam, że do 2 cwiczen podeszłam z rezerwą (ciężaru) ale ogólnie to było tak jak należy, ostatnie powtórzenia to była walka z samą sobą. do tego prostowanie kolan na machinie mnie zabiło, na pół drugiej serii musiałam zmniejszyc ciężar bo jak mnie zaczęło rwać to mi się jasno przed oczami zrobiło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
aaa ja nie mam... już 3ci dzień ... może dziś dostanę? ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
okurasei
ja mam juz 2 okres w przeciagu miesiaca i zwalam na upaly :/


Biedna Ty :'-(

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
jak nie dostane dzisiaj to pewnie za tydzien przyjdzie... nie wiem czemu ale co 3-4ty okres mam 40dniowy cykl.... i nawet gin powiedzial ze nie wie czemu bo badania są ok. stwierdziła, że może taka moja uroda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
to ja mam urodę chyba że okres non stop... :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
Okuuu skąd bierzecie materiały biurowe do firmy? zajmujesz się tym? bo mnie Offix straaaasznie nagabuje i obiecałam że im dzisiaj jakąś listę zrobię a nie chce mi sie jak chol....
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia na siłowni a biuts

Następny temat

Potrzebuję POMOCY!

WHEY premium