SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam kontratakuje

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120898

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
a np nie mozna bylo zorbic redu, stabilizacji i rekompozycji? strasznie ciekawe jest to wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
hm.. ja robiłam redu, potem mnie opyerdolono że mam jeść ćwiczyć i masować, potem ja jęczałam i się nad sobą użalałam aż w końcu zamknęłam paszczę i zaczęłam jeść i ćwiczyć, ale przy każdych pomiarach siałam panikę na całe forum i zakazano mi się mierzyć ważyć i tak dalej poszło gładko ot i cała historyja


aż tak się nie znam, w pełni ufam Rudej i pójdę w ciemno za każdą Jej radą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
wydaje mi sie jednak by robic rekompozycje to trzeba najpierw miec jakas masę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
To zależy jaki ma nastrój, bo czasem różnie bywa. Ostatnio ładnie sam ubiera i ściąga buciki. Ubiera i rozbiera większość rzeczy sam (po za koszulkami, bluzami i skarpetkami). Sam chodzi po schodach. A jeszcze nie dawno musiałam walczyć, bo chciał, żeby go nosić. O ubieraniu samodzielnym tez nie bylo mowy.

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
hehh Ev niezla historia no wlasnie, Ty szczuplutka bylas.... tak mnie ciekawi jak to jest z tymi kg np na ile uda mi sie zejsc zeby byly miesnie i jak to jest potem... ale jeszcze tluszczu to ja mam w brud dzis na plazy widzialam, chociaz jest o niebo lepiej..... Dotkazoz no chlopczyk wymusza na mamie, u mnie Mala tak wymusza na tacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
Mala to jest typowa corka tatusia, jak mi podaje Mala na rece to jest ryk, bo ona chce do taty :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Nie ma reguły. U mnie szybciej wymusi na tatusiu. A największe jazdy z antysamodzielnością mam po dłuższej wizycie u dziadków. Bo dziadkowie wszystko robią za niego. Ja po prostu jestem nerwus i wie że ja nie popuszcze

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
wszystko myślę kwestia indywidualna ale na pewno redukcja nie odsłania mięsni ktorych nie ma trzeba je zbudowac a to nie takie proste, w tym dla psyche też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Dobra, nadrobiłam wasze radosne spamowanie
Wiem że już była o tym mowa, ale ja dopiero zobaczyłam i wciąż jestem w szoku - KREWETKA!!!
Normalnie przemiana roku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
Ev wiesz co ja zrobilam.... mi chyba przypadkiem cosik sie zbudowalo....
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia na siłowni a biuts

Następny temat

Potrzebuję POMOCY!

WHEY premium