SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam kontratakuje

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120769

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Skoro medyczne tematy to ja mam pytanie - zauważyłam że bardzo cierpną mi dłonie podczas jazdy na rowerze, tak po ok. 30 minutach i później już cały czas. Jak zdejmę rękę z kierownicy jest ok po chwili, a później znowu. Wczoraj mi lewa ścierpła tak, że w dwóch ostatnich palcach ciągle trochę czuję... Zna ktoś? Miał ktoś? Umieram?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
już widziałam jego wzrok w wyobraźni błądzący gdzieś między obcisłymi portkami do gimnastyki a różowym handelkiem 0,5 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Cześć Sheep
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Fux a w którym miejscu dokładnie cierpnie?

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 489 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12956
Fuxiatka, a moze za mocno sie opierasz na nadgarstkach?! u nas na spinnigu na to zwracali uwage:/

Tłuściutka kura domowa na pełnym etacie:D
http://www.sfd.pl/Prośba_o_pomoc_w_redukcji:/-t935072.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
jo1984
już widziałam jego wzrok w wyobraźni błądzący gdzieś między obcisłymi portkami do gimnastyki a różowym handelkiem 0,5 kg

jak truchtasz na bieżni z rozwianym włosem w pełnym mejkapie machając rzęsami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Gdzies masz ucisk na nerw prawdopodobnie, ja jak miałam z szyjnym odcinkiem problemy to drętwiały mi małe palce u rąk symetrycznie

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Sheep, od połowy dłoni do palców, głównie palce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
no i wczoraj było ok 3h na rowerze, a dzisiaj w lewej ręce ostatni palec i trochę serdeczny wciąż takie lekko ścierpnięte...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Aha no to może nadgarstki właśnie

Winners train, losers complain.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia na siłowni a biuts

Następny temat

Potrzebuję POMOCY!

WHEY premium