SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam kontratakuje

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122014

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
ej dobra ja dziś dzień pomiarów, niestety pesymizmem zawiało przed weekendem ale zaraz wrzuce do dziennika o.O moze coś mądre głowy wymyślą i wywnioskują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
to nie motory a rajd samochodowy, więc do temperatury w kombinezonie dochodzi gorąc w aucie, bo onpo przecież pozbawione wszystkiego co zbędne ( np klima :D, nawiewy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
oku, któraś ostatnio pisała o zaproszeniu na spotkanie z gościem co od 2 lat żyje powietrzem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
agataq
oku, któraś ostatnio pisała o zaproszeniu na spotkanie z gościem co od 2 lat żyje powietrzem



Ooo to nie odczytałam, ale mi ortodontka kiedyś powiedziała a wazyła za 120 kg że ona spuchła w górach bo się świeżego powietrza obżarła... Mała byłam to sie bałam chodzić po górach :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
o f*** - ja mieszkam w górach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
CO TO SIE STAŁO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Gdzie jest beczka smiechu i czemu tyle nowego spamu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
agataq
jak wieje to grozą, nie zgrozą


Lisie, jak Twoja piwnica? gotowa na dzisiejsze burze?


jakie burze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11828
Lisie, nie ptaj. Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
agataq
o f*** - ja mieszkam w górach


uważa przy spacerach ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia na siłowni a biuts

Następny temat

Potrzebuję POMOCY!

forma lato