SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam kontratakuje

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120895

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
mieszkam na parterze przy samej ulicy, kurzy się tak, że codziennie ścieram piach z parapetów wew. tonami, gdy mam otawrte okna (czyli teraz non stop) - okna będą brudne za tydzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Eve a kawa a la siekierezada?

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
jak wypije jeszcze jedna kawe to puszcze pawia :/ ale kawa nigdy nie działała mocna slaba jakakolweik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Hmm no to może po prostu pij dużo, ale dużo dużo wody

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Eve, mi pomagał tylko len - namoczyć łyżkę ziarenek w szklance ciepłej wody, poczekać aż się zżelują i wypić całość, z ziarenkami. Najlepiej na noc, rano było po sprawie...
btw. wolę nie myśleć co by było, gdybym np. kiedyś próbowała dukana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
ok będę się zalewać w trupa wodą, a z lnem też spróbuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
no niby babcia dziecka zapowiedziala ze jak chce to moze przyjechac zajac sie Mala to bede mogla sobie porobic, ale jakos nie widze tego, jak mam wolny czas poza gotowaniem to spedzam go z maluszkiem..... Sheep to ja moze poczekam na carbocycle z myciem okien to bede miala powod by je umyc danego dnia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
woda nie zaszkodzi, zwłaszcza jak zaordynowali Ci przeciwzakrzepowe

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
Eveline, moja mama twierdzi ze mozna sie napic lyzke oliwy tak bez dodatkow, ze to przeczyszcza, kiedys chyba zadzialalo u mnie ale to raz mialam taka potrzebe wtedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
oleju na pewno, a czy oliwy nie wiem, ale pewnie nie ma roznicy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia na siłowni a biuts

Następny temat

Potrzebuję POMOCY!

WHEY premium