SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam kontratakuje

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120892

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Ja tak samo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Hulk robilam mase muskli, prosię to teraz inną masę mam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Fuxiatka
Wchodzę do kuchni i oto co widzę
Po Pańci to ma





O, nie znałam tej potrawy, kot w buraczkach z truskawkami


Własnie pożarłam lazanię i doszłam do wniosku że mój żołądek nie ma dna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
chyba trochę odżyłam. a może to kwestia zakupów? ;) ale upolowałam krewety koktajlowe, bób, brokuły i brzoskwinie i sok pomidorowy.
Spróbuję wkońcu tych krewetek na masełku z czosnkiem, bo nigdy nie miałam odwagi. czas najwyższy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
Nanit witaj w klubie... mój bebech też zdaje się nie mieć dna :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Ja chyba tasiemca w ogóle mam, bo jakoś nie tyję mimo tej orgii żywnościowej. Tylko coś węgle mu nie pasują i mam wiecznie nie dojedzone. Za to tłuszczyk... Mój organizm przy upałach do jakiegoś low carba dąży najwidoczniej. Koleżanki mówią że one przy upałach to mięska nie mogą a ja bym na samym mięchu i warzywach żyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Wiesz Nanit, ja zauważyłam podobnie. Ogólnie lubię węgle i mi raczej służą, ale teraz to tylko mięcho z warzywami, owocami i tłuszczykiem...
Stąd potrawka z kota, tylko trzeba masełkiem polać, bo mięso chudziutkie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
szajka
chyba trochę odżyłam. a może to kwestia zakupów? ;) ale upolowałam krewety koktajlowe, bób, brokuły i brzoskwinie i sok pomidorowy.
Spróbuję wkońcu tych krewetek na masełku z czosnkiem, bo nigdy nie miałam odwagi. czas najwyższy.

Krewetki na maśle z czosnkiem <3<3<3
A najlepsze są takie duże, w Kaufie są np. niegotowane mrożone (takie szare). Niebo w gębie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Fajna kicia

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia na siłowni a biuts

Następny temat

Potrzebuję POMOCY!

WHEY premium