SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam kontratakuje

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120856

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Spróbuj argininy trochę podjeść, rozszerzy naczynia i trochę łapy porobić przed wkłuciem to napompują się ładnie

Zmieniony przez - neevsky w dniu 2013-06-24 16:31:00

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
Fuxiatka
Chętnie pożyczyłabym Ci moją łapę, bo żyłę do pobierania krwi mam zawsze na wierzchu, że z zamkniętymi oczami można się wkłuć, na czucie




Hahaha, to tak jak u mnie, kable na wierzchu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Na upartego i z nogi można pobrać...wszystkie mam widocznie przez skórę, błękitna krew
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
U mnie też sie wkuwają gdzie chcą , ale kocham swoje pielęgniarki bo mam pobierane co 5-6 tygodni i żadnych śladów!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
a po treningu to nawet na ramionach widać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Zazdraszczam Wam

U mnie na nodze też widać i na wierzchu dłoni też, ale co z tego. Moje żyły ze strachu się zaciskają i zapadają i nic nie udoi. No i jeśli mam nie zemdleć, to zostaje tylko miejsce tradycyjne. A tam gładź akryl-putz..zero kabli.
Dobra, jadę na zakupy. Trza jakiś godny posiłek przygotować na jutro.

Zmieniony przez - huda w dniu 2013-06-24 16:39:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
spać mi się chce. w domu jak na wysypisku, nie wiem kiedy ja to wszycho ogarnę , nie chce mi się nic pfffffffffff
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Ja dziś aeroby zrobie po całym dniu :D postanowione!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
przyjechałam z roboty do domu, zahaczając o rynek, ale muszę znowu zasiąść przed kompem i pewnie do nocy się zejdzie...
a gdzie trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ano fakt Huda arginina, co sie dzieje z twoimi żyłami, no i popompowac bica
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia na siłowni a biuts

Następny temat

Potrzebuję POMOCY!

WHEY premium