SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam kontratakuje

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120884

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Polaki, cebulaki

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Arphiel
Lis jak znajdziesz swoje foto z dopiskiem lodzik 150, anal 300 to zrozumiesz


i numerem telefonu, na który naprani kolesie dzwonią cąła dobę

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
który bedzie moim numerem telefonu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Na fejsie jak ktoś nie poblokuje co trzeba też można komuś zrobić bajzel..

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
laski, uważam, że nie byłaby to najgorsza rzecz jaka może mnie spotkać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Oczywiście, są gorsze rzeczy ale po co w ogóle dawać szanse aby to doszło do skutku?

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
agataq
modki rację mają...
jednak dla podkreślenia że nie samo zło... Była z 1,5 roku temu taka akcja na vit. Dziewczyna w pamietniku swoim z każdym wpisem szła na dno, widać było dół po prostu i anoreksję. Laska, co moderowała pamiętniki zgłaszała to górze jako sprzeczne z zasadami forum i nikt z tym nic nie robił. W końcu pojawił się wpis, że dzieewczyna odbierze sobie życie. Pytała, co ma łyknąć, czym popić...
Pamiętnik został zgłoszony, po prywatnych fotach laska namierzona.
Rzeczywiście się chciała małolata nałykać i powiesić



Od strony psychologicznej, jak ktos gada, ze się zabije, to raczej woła o pomoc, a nie chce się realnie zabic, tak przynajmniej psychiatrzy mawiają.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
deja vu
Fux, ale sama świadomośc, że ktoś wszedł do twojego domu, to potrafi poczucie bezpieczeństwa strasznie zburzyć. Bo rzeczy to tylko rzeczy. A jak jakiś mąż/przyjaciel zobaczy, że jego kobieta dobrze się bawiła z innymi panami nawet wirtualnie, to tez czasem moze sie skończc utrata zaufania, a to dla mnie kiepska sprawa

Wiem, masz rację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
Lisus a jak tego dokonać żeby był zahasłowany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Lisus, weź pomyśl. Napiszesz w spamie, żeś dawno nie miała chłopa, w międzyczasie wspomnisz, że jesteś z np. Krakowa. Mnie znalexienei Twojego profilu na fb zajęło własnie 30 sek.
Kontynuować?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia na siłowni a biuts

Następny temat

Potrzebuję POMOCY!

WHEY premium